Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.
Online only
Dim. Ø: 18 & 27 cm
SKU: 2606190056.
Auction day: 26 June 2019 22:00
Catalogue #56
Estimate: € 25 / 35

  • #39
    Eerste Steenwijker Kunst AArdewerk Fabriek

    Een kommetje, een kruik en een platte kruik van meerkleurig plateel. respectievelijke decors 273, 285 & 242. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.

    Online only
    Dim. h: 9 -23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #183
    Guerin

    Online only
    Dim. h: 10 & 11 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #106
    Flora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 10 & 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #167
    Dubois, Bouffioulx

    Online only
    Dim. Ø: 10 - 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #65

    Een buikvaas en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met Damascusglazuur. Schotel met bakfout, vaas met enkele schilfers. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1910.

    Online only
    Dim. h: 20, Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #145

    Een gevarieerd lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit twee kruikjes, een vaasje, een schoteltje, een potje, een diepe schaal en twee oorschalen, waarbij één op voet. Diverse merken.

    Online only
    Dim. h: 5 - 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #12
    Guerin

    Online only
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #176

    Online only
    Dim. h: 21 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #74
    Royal Zuid-Holland

    Online only
    Dim. h: 7,5 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #165
    Royal Zuid - Holland, Gouda

    Twee ronde schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Ciramat’ & ‘Bacona’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #17
    Regina, Gouda

    Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit vier verschillende vazen (één met kleine restauratie), een bierpul, een klein kannetje (schilfer), een jeneverfles en vier kopjes met ondertasjes. Allen gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 8 - 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11
    Gerdy

    Twee bolle kruikjes van polychroom Gouds plateel. Op bijpassende ronde schotel. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 20 & 28 cm Ø: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40

Online Only Plateel veiling juni 2019

Catalogus volledig 191 loten  / Catalog complete, 191 lots. Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 June 2019 22:00