Other lots in this auction
-
#39Eerste Steenwijker Kunst AArdewerk FabriekEen kommetje, een kruik en een platte kruik van meerkleurig plateel. respectievelijke decors 273, 285 & 242. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 -23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#183GuerinEen asbak en een pul van steengoed, respectievelijk met een wapen van Celles en van St. Idesbald - Koksijde. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#106Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#167Dubois, BouffioulxEen lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#65Een buikvaas en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met Damascusglazuur. Schotel met bakfout, vaas met enkele schilfers. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1910.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20, Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#145Een gevarieerd lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit twee kruikjes, een vaasje, een schoteltje, een potje, een diepe schaal en twee oorschalen, waarbij één op voet. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#12GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#176Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig plateel van Gouda, bestaande uit een schenkkan, twee verschillende vazen, een kleine jardinière, een dekseldoosje en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165Royal Zuid - Holland, GoudaTwee ronde schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Ciramat’ & ‘Bacona’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#17Regina, GoudaEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit vier verschillende vazen (één met kleine restauratie), een bierpul, een klein kannetje (schilfer), een jeneverfles en vier kopjes met ondertasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11GerdyTwee bolle kruikjes van polychroom Gouds plateel. Op bijpassende ronde schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 28 cm Ø: 33 cmEstimate: € 30 / 40

