#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
#3Chemisch Keramisch Fabriek, Maastricht
Een reeks van vijf sierschotels van blauw en wit aardewerk met decors van werken van o.a. Jan Steen en Francois Mieris. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25/40 -
#156Schoonhoven, Holland
Een aardewerken dekseldoos met een meerkleurig decor van schepen door de eeuwen heen en een kruik met meerkleurig Gouda-decor ‘Corbel’. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 cm, h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#162Flora, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Tien stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#94Royal Zuid-Holland
Een bolle schenkkan van zwart plateel met een geel en wit bloemendecor. Decor ‘Noma’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#107Royal Plazuid, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decor ‘Charmi’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#74Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#137Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kom en een ronde schotel van meerkleurig plateel met decor ‘Emmy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 15 & 29 cmEstimate: € 30/40 -
#145
Een gevarieerd lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit twee kruikjes, een vaasje, een schoteltje, een potje, een diepe schaal en twee oorschalen, waarbij één op voet. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 5 - 24 cmEstimate: € 50/60 -
#152Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk met decor ‘Roza’, bestaande uit een grote en een kleine schaal, een opengewerkt schaaltje, een mandje, een dekseldoosje, een schaaltje op voet en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 30/35 -
#64Céramique Montoise
Een art deco siervaas van meerkleurig aardewerk. Ontwerp van A. Dubois. Decor 157. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 35/50 -
#149
Een vaas en twee schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decors ‘Frans Hals’, ‘Van Eyck’ & ‘Elly’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 39 cmEstimate: € 30/35