Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote en een kleine jardinière van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.

Een grote en een kleine jardinière van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.

Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.
Online only
Dim. Ø: 18 & 27 cm
SKU: 2606190056.
Auction day: 26 June 2019 22:00
Catalogue #56
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #72
    Regina, Gouda

    Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier asbakken, een inktpot en een blaker.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #57

    Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier kannetjes en drie vaasjes met bloemendecors.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 18 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #140

    Een lot meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een lampvoet van Plazuid, een kannetje van Iris, een ongemerkt kannetje en een Bergens kannetje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #7
    Royal Goedewaagen, Gouda

    Een lot blauw en wit plateel, bestaande iot een kruikn een dekselvaasje, een kandelaar, een schenkkan, een klomp, een asbak, twee bordjes, waarbij één van Nedlloyd SpiceRace, een tabakspot zonder deksel (barst) en twee verschillende vaasjes. Allen gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #128
    Guerin

    Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan

    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #142
    Royal Zuid - Holland

    Een vaas en een schenkkan van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Daisy’ & ‘Zomer’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #88

    Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander. We voegen er een tweede vaatje zonder toebehoren aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #139
    Royal Zuid-Holland

    Een lot van vier verschillende schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Corfoe’, ‘Wally’, ‘Vola’ & ‘Magda’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 - 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #70
    Céramique Montoise

    Een tête-à-tête van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. We voegen er een asbak met hetzelfde decor aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #11
    Gerdy

    Twee bolle kruikjes van polychroom Gouds plateel. Op bijpassende ronde schotel. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 28 cm Ø: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #2
    Schoonhoven

    Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit twee kruikjes, een dekseldoos, een bolle kandelaar (schilfer), twee asbakken en een bordje. Allen gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #186
    Royal Zuid-holland, Gouda

    Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 29 cm
View all auction items ›

Online Only Plateel veiling juni 2019

Catalogus volledig 191 loten  / Catalog complete, 191 lots. Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 June 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More