#1Schoonhoven, HollandEen art nouveau vaasje en kannetje van blauw en wit plateel, versierd met bloemendecors. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#107Royal Plazuid, GoudaEen schenkkan en een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decor ‘Charmi’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#112Äken-PlateelEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf verschillende vazen en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit kruiken, kannen en vazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 29 cmEstimate: € 70 / 80 -
#155Een gevarieerd lot meerkleurig Gouda-aardewerk; bestaande uit schotels, opengewerkte schaaltjes, vazen, enz. Twaalf stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#64Céramique MontoiseEen art deco siervaas van meerkleurig aardewerk. Ontwerp van A. Dubois. Decor 157. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 50 -
#162Flora, GoudaEen gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Tien stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44Ceramique MontoiseEen zeshoekig en een achthoekig vaasje van meerkleurig plateel op een bijhorende schotel. Decor ‘Bruno’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 & 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#96Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#9De Porceleyne FlesEen lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie dekselvazen (twee zonder deksel), twee verschillende vazen, een lampenvoet, een kleine kandelaar, een dekselpot, drie schaaltjes en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 39 cmEstimate: € 30 / 60 -
#136Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot meerkleurg plateel, bestaande uit twee diepe schotels op drie bolvormige pootjes met decor ‘Losari’ en twee schotels met drie oren met respecievelijke decors ‘Ridogee’ & ‘Dora’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 45 -
#16“Ram”, ArnhemEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit een lampvoet, een dekselvaas, een klein vaasje (randschilfers), twee kruiken, een tabakspot zonder deksel, een grote en een kleine asbak, twee kleine en een grote schotel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 55 / 75