#83Céramique Montoise
Een art deco vaasje van Bergens aardewerk met een meerkleurig decor van A. Dubois. Decor 81. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#187
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
#185Regina, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#155
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#164Flora
Drie vaasjes van meerkleurig Goudaplateel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#6Regina, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit kruiken, vaasjes, schalen, bordjes, doosjes, enz. Bijgevoegd één rood en wit vaasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 30 / 60 -
#129Céramique Montoise
Een lot van vijf verschillende kannen en een vaasje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘Ären-plateel’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 50 / 55 -
#159Dubois, Bouffioulx
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#26“Ram”, Arnhem
Een lot blauw en wit plateel, bedtaande uit drie verschillende vazen, een kandelaar, een bonbonnière en drie sierborden. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8,5 - 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#62Céramique Montoise
Drie verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van vogels en bloesems, gesigneerd A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12,5 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#173Dubois, Bouffioulx
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30