No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#57Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier kannetjes en drie vaasjes met bloemendecors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#140Een lot meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een lampvoet van Plazuid, een kannetje van Iris, een ongemerkt kannetje en een Bergens kannetje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#7Royal Goedewaagen, GoudaEen lot blauw en wit plateel, bestaande iot een kruikn een dekselvaasje, een kandelaar, een schenkkan, een klomp, een asbak, twee bordjes, waarbij één van Nedlloyd SpiceRace, een tabakspot zonder deksel (barst) en twee verschillende vaasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#128GuerinEen Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#142Royal Zuid - HollandEen vaas en een schenkkan van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Daisy’ & ‘Zomer’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander. We voegen er een tweede vaatje zonder toebehoren aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#139Royal Zuid-HollandEen lot van vier verschillende schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Corfoe’, ‘Wally’, ‘Vola’ & ‘Magda’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 - 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#70Céramique MontoiseEen tête-à-tête van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. We voegen er een asbak met hetzelfde decor aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#11GerdyTwee bolle kruikjes van polychroom Gouds plateel. Op bijpassende ronde schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 28 cm Ø: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2SchoonhovenEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit twee kruikjes, een dekseldoos, een bolle kandelaar (schilfer), twee asbakken en een bordje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm