Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.
Online only
Dim. Ø: 18 & 27 cm
SKU: 2606190056.
Auction day: 26 June 2019 22:00
Catalogue #56
Estimate: € 25 / 35

  • #154
    Royal Zuid - Holland

    Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bonbonnière, twee kandelaars, een schaaltje (randschilfer), een kom, twee potjes en een kopje met onderschoteltje. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 4 - 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Online only
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #103
    Flora, Gouda

    Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee lage tazza’s, een vaas op voet en een asbak. Onderaan gemerkt. Decor ‘Rimini’.

    Online only
    Dim. h: 3 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54
    Ären Plateel, Bergen

    Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een schenkkan, een jardinière, drie vaasjes en een asbak. Onderaan gemerkt.

    Lot de faïences polychromes dans le goût de Gouda comprenant une verseuse, une jardinière, trois petits vases et un cendrier. Marques sous les bases.
    Online only
    Dim. h: 8,5 - 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #137
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een kom en een ronde schotel van meerkleurig plateel met decor ‘Emmy’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø: 15 & 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #72
    Regina, Gouda

    Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier asbakken, een inktpot en een blaker.

    Online only
    Dim. Ø: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #130
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Twee driedelige setjes van meerkleurig Gouda-plateel met decors ‘Amoon’ en ‘Crocus’.

    Online only
    Dim. h: 7 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #5

    Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie grote schotels, waarbij één met het wapen van Tienen, twee asbakken, waarbij één van KLM, twee schoteltjes van Bols, een vide-poche en drie kleine bordjes. Diverse merken, waaronder Royal Distel en See-meeuw.

    Online only
    Dim. Ø: 10,5 -36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10
    Zenith

    Een asbak, twee bekertjes en een kannetje van meerkleurig Gouda-aardewerk op een bijpassende ronde schotel. Allen gemerkt onderaan.

    Un cendrier, deux gobelets et une verseuse en faïence de Gouda polychrome sur un plateau rond assorti. Chaque pièce marquée sous la base.
    Online only
    Dim. h: 6 - 18 cm Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #166

    Online only
    Dim. h: 5 - 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #109
    Royal Zuid-Holland

    Online only
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #173
    Dubois, Bouffioulx

    Online only
    Dim. h: 15 - 23 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online Only Plateel veiling juni 2019

Catalogus volledig 191 loten  / Catalog complete, 191 lots. Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 June 2019 22:00