Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.
Online only
Dim. Ø: 18 & 27 cm
SKU: 2606190056.
Auction day: 26 June 2019 22:00
Catalogue #56
Estimate: € 25 / 35

  • #1
    Schoonhoven, Holland

    Een art nouveau vaasje en kannetje van blauw en wit plateel, versierd met bloemendecors. Beide gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 11 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #107
    Royal Plazuid, Gouda

    Een schenkkan en een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decor ‘Charmi’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 19 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #112
    Äken-Plateel

    Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf verschillende vazen en een kandelaar. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 13 - 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    Online only
    Dim. h: 14 - 29 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #155

    Online only
    Dim. h: 6 - 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #64
    Céramique Montoise

    Een art deco siervaas van meerkleurig aardewerk. Ontwerp van A. Dubois. Decor 157. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #162
    Flora, Gouda

    Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Tien stuks. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 5,5 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #44
    Ceramique Montoise

    Een zeshoekig en een achthoekig vaasje van meerkleurig plateel op een bijhorende schotel. Decor ‘Bruno’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.

    Online only
    Dim. h: 13,5 & 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #96

    Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.

    Online only
    Dim. b: 23 - 32 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #9
    De Porceleyne Fles

    Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie dekselvazen (twee zonder deksel), twee verschillende vazen, een lampenvoet, een kleine kandelaar, een dekselpot, drie schaaltjes en een asbak. Allen gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 7,5 - 39 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #136
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een lot meerkleurg plateel, bestaande uit twee diepe schotels op drie bolvormige pootjes met decor ‘Losari’ en twee schotels met drie oren met respecievelijke decors ‘Ridogee’ & ‘Dora’. Allen gemerkt onderaan.

    Online only
    Dim. Ø: 28 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #16
    “Ram”, Arnhem

    Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een lampvoet, een dekselvaas, een klein vaasje (randschilfers), twee kruiken, een tabakspot zonder deksel, een grote en een kleine asbak, twee kleine en een grote schotel. Allen gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 12 - 31 cm
    Estimate: € 55 / 75

Online Only Plateel veiling juni 2019

Catalogus volledig 191 loten  / Catalog complete, 191 lots. Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 June 2019 22:00