#154Royal Zuid - HollandEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bonbonnière, twee kandelaars, een schaaltje (randschilfer), een kom, twee potjes en een kopje met onderschoteltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#103Flora, GoudaEen lot Gouds plateel, bestaande uit twee lage tazza’s, een vaas op voet en een asbak. Onderaan gemerkt. Decor ‘Rimini’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#54Ären Plateel, BergenEen lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een schenkkan, een jardinière, drie vaasjes en een asbak. Onderaan gemerkt.
Lot de faïences polychromes dans le goût de Gouda comprenant une verseuse, une jardinière, trois petits vases et un cendrier. Marques sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#137Royal Zuid-Holland, GoudaEen kom en een ronde schotel van meerkleurig plateel met decor ‘Emmy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#5Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie grote schotels, waarbij één met het wapen van Tienen, twee asbakken, waarbij één van KLM, twee schoteltjes van Bols, een vide-poche en drie kleine bordjes. Diverse merken, waaronder Royal Distel en See-meeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10,5 -36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10ZenithEen asbak, twee bekertjes en een kannetje van meerkleurig Gouda-aardewerk op een bijpassende ronde schotel. Allen gemerkt onderaan.
Un cendrier, deux gobelets et une verseuse en faïence de Gouda polychrome sur un plateau rond assorti. Chaque pièce marquée sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 18 cm Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30