#37
Een kruikje op schotel van meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#22Zenith, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30/40 -
#122Céramique Montoise
Twee tonvormige en een cilindervormige tabakspot van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. We voegen er een pot zonder deksel aan toe. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/45 -
#66Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Respectievelijke decors Roba & Cailler. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 20/30 -
#16“Ram”, Arnhem
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een lampvoet, een dekselvaas, een klein vaasje (randschilfers), twee kruiken, een tabakspot zonder deksel, een grote en een kleine asbak, twee kleine en een grote schotel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 55/75 -
#133Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 15 & 19 cmEstimate: € 25/30 -
#169Dubois, Bouffioulx
#59Céramique Montoise
Vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Allen gemerkt.
Quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Chaque pièce marquée sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 22 - 46 cmEstimate: € 50/70 -
#21
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25/35 -
#191
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#28Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een art nouveau kandelaar en kruik, een kannetje, een asbak en twee sierbordjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 19 cmEstimate: € 30/50 -
#144Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 45/55