Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.

Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.

Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.
Online only
Dim. h: 32 cm
SKU: 2111220297.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #297
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #288

    Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #256

    “Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 10 / 16
  • #254

    Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #294

    Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #226

    Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #166
    Reinhold Merkelbach, Grenzhausen

    Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #219

    Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #163

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #262

    Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #251

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #298

    Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #250

    Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #193

    Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127
    Villeroy & Boch, Dresden

    Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #270

    Een lot boeken m.b.t. wijn: - De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia - Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo - De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum - De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum. - De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum. - 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #257

    Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #198
    Poterie du vieux Montmartre

    Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #229

    Een lot van drie cameras: - Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje. - Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #228
    Märklin

    Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #249

    Een lot kleurloos glazen sierstukjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 17 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #160

    Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.

    Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #246

    Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #241

    Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.

    Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #171

    Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.

    Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.

    Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 - 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #275

    Een roodgelakt Chinees houten dienblad met een drakendecor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 60 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #41
    Val Saint Lambert

    Twee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.

    Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 12 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #167

    Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.

    Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #78

    Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #200

    Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.

    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More