Other lots by Arnhemsche Fayencefabriek
Other lots in this auction
-
#34De Porceleyne Fles
Een vaasje en een kruikje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#124Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#6Royal Zuid-holland
Een sierjardinière van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#80Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een grote cachepot, een vaasje, twee schenkkannen, een dekselpotje, een mandje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 8 - 24 cmEstimate: € 25/50 -
#77Flora, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannen en drie vaasjes met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 15/30 -
#22Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, een lampvoet en een klein vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 32 cm -
#93Jumbo, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannetjes en een oorvaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 15/25 -
#90
Een lot Hollands aardewerk met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit zes verschillende vazen en een schenkkan. Enkele gemerkt van ‘Ram’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 14 - 47 cmEstimate: € 30/40 -
#18Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, waarbij een diepe schotel met een reliëfdecor van reeën, een schotel met decor ‘Unique metalique’ en een bolle vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 1ç cm; Ø: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#121Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kannen van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Collier’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#4Jumbo, Gouda
Een lot geglazuurd Gouds aardewerk, bestaande uit een klein vaasje, acht kannetjes en een opengewerkte vaas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25/35