Other lots by Arnhemsche Fayencefabriek
Other lots in this auction
-
#128Tiko, Gouda
Een lot aardewerk, bestaande uit een aperitiefschaaltje, en drie verschillende kannetjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#17Royal Zuid-Holland
Een lampvoet van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een meerkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glansglazuur, bestaande uit een kandelaar, een een bord, een schoteltjes, drie potjes, een luciferhouder en twee vaasjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#98Céramique Montoise
Een driedelig klokstel van Bergens aardewerk, versierd met meerkleurig decor ‘Nervia’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#55Céramique Montoise
Een groot lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, zes vazen, twee dekseldozen en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 37 cmEstimate: € 25 / 50 -
#71Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een grote jardinière, een merkwaardige kruik en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83Dubois, Bouffiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit drie kandelaars, twee kroezen, een vaasje en een kom met handvat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25 / 40 -
#130Royal Zuid-Holland
Twee vazen van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Niva’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#135Céramiqe Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een grote flesvaas, een tabakspot, een eivormig doosje, een schenkkan en een oorvaas. Gemertk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 8 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#79Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateek, bestaande uit een platte ronde schotel, twee diepe schotels, een aperitiefschaal en een schaamtje met oor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 17 - 28 cmEstimate: € 25 / 40