Other lots by Arnhemsche Fayencefabriek
Other lots in this auction
-
#95
Een kraagvaas en een grote schenkkan van Gouds aardewerk met blauw en geel decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. h: 26 & 37 cmEstimate: € 30/50 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#65Royal Zuid-Holland
Een bolle kruik en een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Rolinde’. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1929.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 28 - 32 cmEstimate: € 30/50 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#86Royal Zuid-Holland
Twee verschillende grote schenkkannen met meerkleurige bloemendecors ‘Margaret’ & ‘Vernon’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/35 -
#7Flora, Gouda
Een lot meerkleurig mat plateel, bestaande uit een schenkkan, een dekselvaas, drie asbakken, twee dekseldoosjes, een bol vaasje e,n vijf verschillende schalen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 - 27 cmEstimate: € 15/25 -
#99Royal Goedewaagen, Gouda
Een sierbord van meerkleurig aardewerk met reliëfdecor ‘Inca’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#119
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/45 -
#96
Een lot van twee kalebasvazen en twee dekselvazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 20/40 -
#81
Een zeer gevarieerd lot blauw en wit aardwerk in Delftse stijl, bestaande uit vazen, kandelaars, borden, schotels, diertjes, huisjes, enz. diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30/60 -
#9Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier cachepots, twee schenkkannen, een kandelaar en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 40/60 -
#82Zenith, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote oorvaas, een vaas op voet, een aperitiefschaal, een hoge schaal, twee kannen, een designvaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 9 - 29 cmEstimate: € 15/30