#502GoumEen wollen karpet versierd met een centraal medaillon. Handgeknoopt.
#445Een handgeknoopt Perzisch bidkleed versierd met talrijke mirhabs.
#576Een vroeg 20ste eeuwse fauteuil met chesterfield zitting. Regency-stijl.
#273Steiff, GermanyVijf pluche knuffels, drie eenden, een vosje en een mol, allen gemerkt Steiff.
Five plush cuddly toys, three ducks, a fox, and a mole, all marked Steiff.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#599Val Saint LambertEen kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert, toegevoegd een VSL asbak.
#155‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.
'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.No longer availableDim. Hoogte 74 cmEstimate: € 150 / 250 -
#423Een set van 3 Chinees porseleinen famille rose borden, 18e/19e eeuws.
#362J. Dieltjens“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.
#143DelheidEen zilveren koffie (800) en theeset (950), met suikerpot (950) en melkkan (800) op dienblad (800). Gemerkt; Delheid. Met een gezamelijk brutogewicht van 5,6 Kg.
A silver coffee (800) and tea set (950), with sugar bowl (950) and milk jug (800) on tray (800). Marked; Delheid. With a combined gross weight of 5.6 Kg.No longer availableDim. 37/68 cmEstimate: € 4000 / 6000