Similar lots by type
-
#209Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.
Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 - 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#228Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
Un poisson et un bonbon en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyDim. l: 8 & 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#32Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#227Een lot van vier verschillende parfumflesjes, waarbij één van geslepen glas met handgeschilderd rozendecor en hed deksel met zilveren rand en getooid met fijn gesculpteerd roeiertje.
Lot de quatre flacons de parfum différents dont un en verre taillé à décor de roses peint à la main et un couvercle à bord argenté et orné d'un rameur en finement sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#119Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#41“Jonge visser”. Olieverf op doek.
“Jeune pêcheur”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 24 cmEstimate: € 25 / 50 -
#51“Winters hoevezicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de la ferme d'hiver avec charrette à cheval”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#201Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableOnline onlyDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200“Maria”. Een plaasteren beeld op houten voetstuk.
Mary . Une statue en plâtre sur un piédestal en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.
Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#6Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#3Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
Une ancienne fer à repasser en fonte avec manche en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#180Charles Bardet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#62Donald Watson“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2Een paar lederen damesschoentjes. Perzië, jaren ‘30.
Une paire de chaussures en cuir pour femmes. Perse, années 1930.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50

