Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.
Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.
Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.

Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.

A large neck vase of multicolored Japanese porcelain, decorated with geishas and landscapes in recesses. Surrounded by blooming peonies. Small flake on the edge and restoration on the bottom. Era Meiji.
Dim. H. 42 cm
SKU: 2706230461.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #461
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #519

    Een Chinese triptiek, gemengde techniek op papier met figuren en dienaren. Ingelijst op een driedelig fluwelen paneel.

    A Chinese triptych, mixed media on paper with figures and servants. Ink-framed on a three-part velvet panel.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 (x3)
    Estimate: € 150 / 250
  • #659

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    A large and a smaller vase of Satsuma pottery. With wooden bases.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #302

    Een lampenvoet met cloisonné delen, verder bronzen ornamenten en een romantisch beschilderd deel.

    A lamp base with cloisonné parts, bronze ornaments and a romantic painted part.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    Een Brussels koffieservies bestaande uit een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    A Brussels coffee set consisting of a coffee pot, a milk jug, a cup and saucer and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #41

    Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.

    A plate of multi-coloured porcelain, decorated with a coat of arms and flowers. In the spirit of Edmé Samson. XIX century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een rond Chinees bijzettafeltje met snijwerk en marmeren blad, kan restauratiewerk gebruiken.

    A round Chinese side table with carving and marble top, could use some restoration work.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #489

    Een Aziatisch houten beeld.

    An Asian wooden statue.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689

    Twee diepe Chinese porseleinen diepe borden met een blauw op wit floraal decor. XVIIIe eeuw.

    Two deep Chinese porcelain deep plates with a blue on white floral decoration. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #385

    Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.

    A large covered pot in cloisonné on bronze with a colourful floral decor.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Shogo Okamoto

    ‘Aziatisch landschap bij herfst’, gemengde techniek, 3/15 rechtsonder buiten de plaat gesigneerd S. Okamoto.

    'Asian landscape in autumn', mixed media, 3/15 signed S. Okamoto lower right outside the plate.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 39 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #224
    Hutschenreuther Selb

    Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.

    109 piece of the Hutschenreuther Selb collection Dresden consisting of: 12 flat plates, 12 soup plates, 12 large dessert plates, 12 small dessert plates, 12 shallow bowls, 12 saucers, 1 of which is damaged, 10 cups, 12 mini plates, 4 oval dishes, 1 sauce boat, 1 sugar bowl, 1 butter dish, 1 salt and pepper set, 2 large round dishes, 1 soup tureen and 4 bowls/dishes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #511

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen. Floraal patroon met schrift in het decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases. Floral pattern with writing in the decor.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø29cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #553

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.

    A pair of Chinese porcelain hexagonal vases with a multi-coloured design of geishas. On wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #518

    Een ronde metalen ijsemmer op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk (Taiwan). Naar een ontwerp van James Mont.

    A round metal ice bucket on three legs and decorated with symbols. Taiwanese work after a model by James Mont.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #352

    ‘Processie van de Maharaja’, goud op zijde geschilderd, afkomstig uit het noorden van India.

    'Procession of the Maharaja', painted gold on silk, from northern India.
    No longer available
    Dim. h 25 x b 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #162
    Dresden All White Hutchenreuter

    Een 128-delig wit porseleinen servies van Hutschenreuther, model Dresden All White. Bestaande uit: 30 platte borden (1 beschadigd), 29 soepborden, 14 dessertbordjes, 1 ovalen schaal, 1 botervlootje, 3 sauskommen, 3 melkkannetjes, 3 suikerpotjes (1 zonder deksel), 2 koffiepotten, 14 ondertassen, 26 tassen, 2 terrines (waarvan 1 met gelijmde dop).

    A 128 piece white porcelain dinner service comprising of 30 flat plates (1 damaged), 29 soup plates, 14 dessert plates, 1 oval dish, 1 butter cup, 3 sauce boats, 3 milk jars, 3 sugar bowls (1 without lid), 2 coffee pots, 14 saucers, 26 cups, 2 terrines (of which 1 with glued handle).
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #65

    Een plaasteren herenbuste.

    A plaster male bust.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #501

    Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.

    A pair of blue and white porcelain lidded jars with dragons in the decor.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø35cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #5

    Beeld met twee flamingo's, onderaan gemerkt "ITALY", lichte haarlijn aan voet.

    Statue with two flamingos, marked “ITALY” at the bottom, slight hairline damage to foot.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #172
    Limoges France

    Een 120- delig porseleinen servies, Haviland Limoges Renaissance. Bestaande uit: 30 platte borden, 18 dessertbordjes, 14 ondertassen, 13 tassen, 19 kleine ondertassen, 19 kleine tassen, 2 grote ovalen schalen, 2 suikerpotjes met onderbordje, 1 melkkannetje en 2 sauskommen.

    A 120-piece porcelain service, Haviland Limoges Renaissance. Consisting of: 30 flat plates, 18 dessert plates, 14 saucers, 13 cups, 19 small saucers, 19 small cups, 2 large oval dishes, 2 sugar bowls with saucer, 1 milk jug and 2 sauce boats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #342

    Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig biscuit/ porselein, waarbij één met aapjes in het decor en op het deksel, een in de vorm van een hoofd en één in de vorm van een thee drinkende dame. De eerste met lichte randschade.

    A lot of three different multi-coloured biscuit/porcelain tobacco jars, one with monkeys in the decor and on the lid, one in the shape of a head and one in the shape of a lady drinking tea. The first with light edge damage.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #249
    Royal Doulton

    Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.

    A 158-piece Royal Doulton service, model Kingswood, consisting of: 12 large flat plates, 12 small flat plates, 12 dessert plates, 11 small dessert plates, 12 soup plates, 14 large saucers, 13 large cups, 12 small saucers, 12 small cups , 8 drinks, 12 bowls with handles, 12 bowls without handles, 1 of which is damaged, 1 small convex bowl, 6 oval dishes, 2 terrines, 2 sauce boats, 1 coffee pot of which the lid has broken off, 1 teapot, 1 sugar bowl and 3 milk jugs .
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #693
    Noritake, Japan

    Een grote sierschaal met veelkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarplaat 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.

    A large decorative dish with multi-coloured and gilded decor of flowers and butterflies. Year plate 1978. Marked and numbered 1529/3000.
    No longer available
    Dim. Ø: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #541

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #686
    Frans Croes

    “Scarecrow” & “Hand met kind”. Een lot van 2 ingekleurde litho’s op papier, gesigneerd “Frans Croes”.

    “Scarecrow” & “Hand with child”. A lot of 2 colored lithographs on paper, signed “Frans Croes”.
    No longer available
    Dim. 28 x 20cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #276

    Een rond houten bijzettafeltje, met blad in wortelhouten fineer en Chippendale stijl poten.

    A round wooden side table, with top in burl wood veneer and Chippendale style legs.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø64cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #640

    Adam Kraft. Koperen replica van het zelfportret van de beeldhouwer, zoals het het Sakramentshaus in de St. Lorenzkirche van Nürnberg siert. Het ontwerp is van Rothermund (gesetzlich geschützt).

    Adam Kraft. Copper replica of the sculptor's self-portrait, as it adorns the Sakramentshaus in the St. Lorenzkirche of Nürnberg. The design is by Rothermund (gesätzlich geschützt).
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #95
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 gekleurde geslepen kristallen glazen, en een bijbehorende karaf.

    Set of six cut crystal glasses and matching decanter.
    No longer available
    Dim. h: 40 en 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #305

    Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.

    A pair of four-armed bronze candlesticks with candle snuffers.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #631

    Een trein-startset Lima Golden Series met originele doos.

    A train starter set Lima Golden Series with original box.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #468
    Halesworth, Suggate

    Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.

    Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 221 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #426
    Jakob Berg

    Een set van 2 Deens modernistische kuipstoelen van multiplex en zebrano fineer op roterend chroom onderstel.

    A set of 2 Danish modernist shell chairs made of plywood and zebrano veneer on a rotating chrome base.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #173

    Een gemengd lot van 36 zilveren bestekdelen, allemaal gemerkt 800 of meer met een gewicht van 1725 gram.

    A mixed lot of 36 silver cutlery pieces, all marked 800 or more with a weight of 1725 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 750 / 850
  • #651

    Een Marklin trein startset nr 2950 spoor HO.

    A Marklin train starter set nr 2950 gauge HO.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #664

    Een celadonkleurige schemerlamp met kap.

    A celadon colored table lamp with shade.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    Een grote antieke houten gesculpteerde spiegel . Versierd met engeltjes en een fluitspeler in de kuif.

    A large antique wooden mirror. Decorated with sculpted angels and a flute player at the top.
    No longer available
    Dim. 160 x 117 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More