#187Etienne Le Compte
“Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 110 cmEstimate: € 200/240 -
#112
#265
Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
#87Maria Rombouts
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#124
Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
#230
#224Chaf
“Ekster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pie. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#197
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#174
“Compositie in reliëf”.
Composition en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#166
Een zilveren armband met dolfijnen.
#210
#78
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 202 x 132 cmEstimate: € 20/25