Een grote Italiaanse Majolica polychrome aardewerken vaas versierd met slangen en saters, met decor van een klassiek tafereel.

A large Italian Majolica polychrome earthenware vase decorated with snakes and satyrs, featuring a classical scene.
Dim. h 79,5 cm
SKU: 2801250173.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 80 / 120

  • #531

    Een paar Chinees aardewerken vazen, Nanking, met strijdtafereel in het decor.

    A pair of Chinese earthenware vases, Nanking, depicting a battle scene in the decoration.
    Dim. 35,5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    “Faïencerie d’Onnaing”, een laat 19e eeuwse Toby-jar in meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd 752. Franse oorsprong.

    "Faïencerie d’Onnaing", a late 19th-century Toby jug in multi-colored earthenware. Marked and numbered 752 at the bottom. French origin.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53
    Engelen
    Period: 1976

    “Kar”, een keramisch sculptuur voorstellend een kar met 2 wielen en inhoud. Onderaan gesigneerd Engelen en gedateerd ‘76.

    "Kar" a ceramic sculpture depicting a cart with 2 wheels and contents. Signed Engelen at the bottom and dated '76.
    Dim. 32 x 20 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141

    Een beeldje in terracotte toegeschreven aan de Tlatilco bevolking uit Mexico. Mogelijk pre-Colombiaans.

    A terracotta figurine attributed to the Tlatilco people from Mexico. Possibly pre-Columbian.
    Dim. h 26.5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #81

    Een beeldje in terracotte toegeschreven aan de Colima bevolking uit Mexico. Mogelijk pre-Colombiaans.

    A terracotta figurine attributed to the Colima people from Mexico. Possibly pre-Columbian.
    Dim. h 13.7 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #397

    Een lot van 5 Nanking vazen waarvan 5 balustervazen. Enkele met schilferschade en een haarlijnscheur.

    A lot of 6 Nanking vases, including 5 baluster vases. Some have flake damage and one has a hairline crack.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #87

    Een lot van 4 mogelijk pre-Columbiaanse voorwerpen bestaande uit een vaasje/kannetje, een vruchtbaarheidsbeeldje en 2 maskertjes.

    A lot of 4 potentially pre-Columbian objects consisting of a small vase/jug, a fertility figurine, and 2 masks.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #235

    Een beschilderde pied de stalles in en hout met een vijvertafereel.

    A painted pied de stalle in wood depicting a pond scene.
    Dim. 116 x Ø 32.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    Een grafbeeldje in terracotte toegeschreven aan de Tlatilco bevolking uit Mexico. Mogelijk pre-Colombiaans.

    A terracotta funerary figure attributed to the Tlatilco population from Mexico. Possibly pre-Columbian.
    Dim. h 10.5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #413

    “Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracottain in de stijl van Hartung en onderaan genummerd 29.

    "Abstract." A black-patinated terracotta sculpture in the style of Hartung, numbered 29 at the bottom.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #483
    Lucan

    A lot of modern ceramics, consisting of 4 vases, each signed at the bottom. Included is a figurine of a figure on a stool.
    Dim. H: 14-22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #379
    L. Brachet

    “Zomerlandschap”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Summer landscape." Mixed media. Signed and dated 1978.
    Dim. 61 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #567

    Een Chokwe ‘Mwana Pwo” Masker (Angola). Midden 20ste eeuw. Met bijgevoegde houten sokkel.

    A Chokwe "Mwana Pwo" Mask (Angola). Mid-20th century. With attached wooden base.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #433

    Een blauw en witte Chinese tulpenvaas met 6 onderverdelingen.

    A blue and white Chinese tulip vase with 6 compartments.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #138

    Een lamp in Tiffany stijl met gietijzeren voet en glas-in-lood kap met een decor van bloemen.

    A lamp in Tiffany style with a cast iron base and stained glass shade decorated with flowers.
    Dim. h 61 cm Ø 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #529
    Phil Antonis

    “Compositie met barokke man”. Olieverf op doek.Gesigneerd en gedateerd 1977.

    "Composition with Baroque Man." Oil on canvas. Signed and dated 1977.
    Dim. 68 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,66 ct. G VVS2.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.66 ct. G VVS2.
    Dim. 4,17 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #238
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen coupe, blauw in de massa. Gesigneerd, en gemerkt P.U.

    A cut crystal coupe, blue in color. Signed and marked P.U.
    Dim. 7,5 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184

    Een spiegel met MDF omlijsting.

    A mirror with MDF frame.
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #562
    Coenegracht
    Period: 1903 - 1989

    “Futur Antérieur“. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982. Genummerd 17/70.

    "Futur Antérieur". Lithograph. Signed and dated 1982. Numbered 17/70.
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478
    Henry Dean

    ‘Corfu XL Grey’ een donkergrijze grote vaas in glaspasta. In de reeks ‘Land by Dean’.

    'Corfu XL Grey' is a dark grey large vase in glass paste. From the 'Land by Dean' series.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    Een bronzen beeld van een wandelende panter.

    A bronze sculpture of a walking panther.
    Dim. 23 x 46 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #198

    Een gipsen meisjeshoofd.

    A plaster head of a girl.
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 40 / 45

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00