A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
Dim. 67 cm
SKU: 2810250535.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #535
Estimate: € 60 / 100

  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #368

    “Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    "Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #549

    Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een groot sierbord van Imari porselein, op staander.

    A large decorative plate of Imari porcelain, on stand.
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen Canton dekselvaas, famille rose.

    A 19th-century Chinese porcelain Canton lidded vase, famille rose.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #306

    Een gesigneerde Italiaanse porseleinen zuil met marmereffect, schilfer.

    A signed Italian porcelain column with marble effect, flaking.
    Dim. 79 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #533

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, niet gemerkt.

    A pair of baluster vases in polychrome Chinese porcelain. Famille rose, unmarked.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552

    ‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

    'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Avalokiteśvara Bodhisattva, Boeddha met 10 gezichten en duizend armen. Een gepatinneerd bronzen beeldje.

    Avalokitesvara Bodhisattva, Buddha with 10 faces and a thousand arms. A patinated bronze statue.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    Een lot van 7 borden in Imari porselein, bestaande uit een set van 3 en een set van 4 waarvan 2 met haarlijn/gechipt.

    A lot of 7 Imari porcelain plates, comprising a set of 3 and a set of 4, 2 of which have hairline/chips.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #383

    Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

    An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
    Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #431

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Vermoedelijk Amphora, gemerkt Austria.

    A basket-shaped jardiniere of multicolored porcelain with a decoration of three climbing children and grape clusters in high relief. Presumably Amphora, marked Austria.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #346

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197
    Adams England

    Een 95-delig porseleinen servies, Adams England, met illustraties van Dickens, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 13 kleine koppen, 14 schoteltjes, 15 grote koppen, 12 schoteltjes, 14 schalen, 12 dessertbordjes, 6 eierdopjes, 3 melkkannetjes, 2 suikerpotjes, 1 grote kom en 1 potje waarvan het deksel manco.

    A 95-piece porcelain dinner set, Adams England, featuring illustrations of Dickens, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 13 small cups, 14 saucers, 15 large cups, 12 saucers, 14 bowls, 12 dessert plates, 6 egg cups, 3 milk jugs, 2 sugar bowls, 1 large bowl, and 1 missing lid jar.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #423

    Een set van 3 Chinees porseleinen famille rose borden, 18e/19e eeuws.

    A set of 3 Chinese porcelain famille rose plates, 18th/19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #400

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #513
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleurs, blauw in de massa gekleurd.

    A crystal pique fleur, colored blue in the mass.
    Dim. h 14.5 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #365

    Een paar kristallen kelkvazen met pendeloques waarvan één met barst in de coupe.

    A pair of crystal chalice vases with pendeloques, one of which has a crack in the bowl.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.
    Dim. Bruto : 24,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #226

    Een kleine secretaire in Georgian stijl in 2 delen.

    A small secretary in Georgian style in 2 parts.
    Dim. 77 x 65 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #32
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Stilleven met krieken en kersen’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with cherries and berries', oil on canvas. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 39/59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een massief houten bijzettafeltje met smeedijzer beslag en één lade. Spaanse stijl.

    A solid wood side table with wrought iron fittings and one drawer. Spanish style.
    Dim. H 51, B 60, D 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #465

    Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 138/210 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00