#582Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60867.
#131
Een bestek gemerkt Villeroy & Boch, 60 stuks in menagére, met bijgevoegd 2 doosjes beide 6 stuks dessertvorken en dessertlepels. Serie Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.
Cutlery marked Villeroy & Boch, 60 pieces in menagére, with 2 boxes, each containing 6 dessert forks and dessert spoons. Series Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.No longer availableEstimate: € 600/900 -
#288Delfts blauw
A blue and white Delft earthenware folding dish with various figures and a landscape in the decor.No longer availableDim. Ø36cmEstimate: € 40/60 -
#169Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
#222
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#96
Een etagere tafel in Louis XV stijl met marqueterie en verguld beslag.
A tiered table in Louis XV style with marquetry and gilt fittings.No longer availableDim. 68 x 81 x 55 cmEstimate: € 200/250 -
#173
Een gemengd lot van 36 zilveren bestekdelen, allemaal gemerkt 800 of meer met een gewicht van 1725 gram.
#620André IdserdaPeriod: Roeselare 1889-1979
#354
‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
#23Karlsbader
Een set van schaaltje en bonbonnière gemerkt onderaan Karlsbader.
#318
Een lot van 4 oude decoratieve Larousse boeken met lederen rug.
#370
An 18 karat white gold necklace with a pendant in the shape of a four-leaf clover set with one brilliant.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 150/200