#619“Kubistische vrouwenfiguren”. Een lot van 2 schilderijen, plakkaatverf op papier. Onderaan gemonogrammeerd “KM”.
"Cubist female figures." A lot of 2 paintings, poster paint on paper. Monogrammed "KM" at the bottom.No longer availableDim. 59 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#625Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#227Een vroeg 19e eeuws Frans geweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
An early 19th-century French gun, transformed from flintlock to percussion.No longer availableDim. l 143 cmEstimate: € 150 / 200 -
#354“Het atelier van de kunstenaar”, een aquarel, onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘73.
"The artist's studio", a watercolor, signed illegibly and dated '73.No longer availableDim. 29 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#265Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.20 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,97 gEstimate: € 450 / 550 -
#50Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. GVS2
A pair of 18 kt rose gold earrings set with 2 central diamonds with a total weight of approximately 0.62 ct. GVS2.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 800 / 900 -
#636Een houten kastje met 4 schuifladen.
#381Christofle ParisEen set van 7 verzilverde dessertvorken in originele doos.
#562Pol MaraPeriod: 1920-1998“Midsummer rose dream”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
"Midsummer rose dream," a color silkscreen on paper, pencil signed outside of the plate, E.A.No longer availableDim. 55 x 50 cmEstimate: € 75 / 100