#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#350T. Walker & SonEen antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#691Een paar geslepen kristalglazen karaffen.
#17Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
An Art Deco soda siphon, Sparklets London, ca. 1930. With metal mesh.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60