#272Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985“Meisje met de grote ogen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 8-’63.
#138Een decoratief sierkanon in staal.
A decorative steel cannon.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 250 / 300 -
#676Een vintage salontafel met spiegelblad en gechromeerd metalen frame.
#94“Winterlandschap met hoeve en schaatsers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape with farm and ice skaters". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#1Een marmeren vide-poche met drie vogels op een tak.
#13DoyenEen lot van 4 vazen in hyalietglas, Doyen, met een decor van bloemen en randen in goudverf.
A lot of 4 vases in hyalith glass, Doyen, decorated with flowers and gold-painted edges.No longer availableDim. h 25 x Ø 16 cmEstimate: € 30 / 50