#556Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#595Een lot van 32 munten uit Duitsland. Deutsches Reich, König von Sachsen, 5 Mark,1875, 1898, 1903, Ag 900/100 27,5 g. König von Würzenburg, 5 Mark, 1875, 1907, Ag 900/1000 27,5 g. Deutsches Reich, 3 Mark, 1909, 1913, 1914, alle Ag 900/1000 16,6 g. 2 Mark, 2 x 1899, Ag 900/1000 11,10 g. Evenals 22 diverse munten, Reich, Weimar, Deutschland.
A lot of 32 coins from Germany. German Reich, King of Saxony, 5 Mark, 1875, 1898, 1903, Ag 900/1000 27.5 g. King of Würzenburg, 5 Mark, 1875, 1907, Ag 900/1000 27.5 g. German Reich, 3 Mark, 1909, 1913, 1914, all Ag 900/1000 16.6 g. 2 Mark, 2 x 1899, Ag 900/1000 11.10 g. As well as 22 various coins, Reich, Weimar, Germany.No longer availableDim. Ag 221,60 gEstimate: € 340 / 400 -
#565Een Belgische herdenkingspenning. Boudewijn I, 25-jarig jubileum. 1976 Latijn. Au 900/1000.
A Belgian commemorative medal. Baudouin I, 25th anniversary. 1976 Latin. Au 900/1000.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 380 / 420 -
#79Delmotte?“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#61Becker S.A. BruxellesEen precisieweegschaal met drie niveaus van aanpassing.
#314Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#139Jacques DoréPeriod: 1861-1929“Dame met waaier en hoed.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#122“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.No longer availableDim. 23 x 16 & (25 x 18) cmEstimate: € 200 / 250