#31Een robijnrode Boheems kristallen vaas met geslepen motieven.
#508Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor.
#330Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#608Dusart, BruxellesEen zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#130Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.06 ct.No longer availableDim. 6,28 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#579“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#410Een gouden munt uit Luxemburg. 20 LUF, 1964 “Troonsbestijging Groothertog Jan”. Au 900/1000 6,45 g
A gold coin from Luxembourg. 20 LUF, 1964 "Accession Grand Duke Jean". Au 900/1000 6.45 gNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#533Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.
German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.No longer availableDim. 9,9 gEstimate: € 480 / 550 -
#391Duitse tinnen snepkan gedateerd 1741. Monogram H.G.R. Met decoratie van een bloem binnenin. En een paar tinnen kadelaars met gebrevetteerd pompsysteem voor olie. Eerste helft 19e eeuw.
German pewter spouted jug dated 1741. Monogram H.G.R. Featuring a flower decoration inside. Also, a pair of pewter candlesticks with patented pump system for oil. First half of the 19th century.No longer availableDim. h 19 cm & h 32 cmEstimate: € 60 / 80