#253“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
#137Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
#504Een gepatineerd houten gesculpteerd Mariabeeld, eind 19e eeuw.
A patinated wooden sculpted Madonna statue, late 19th century.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#381Christofle ParisEen set van 7 verzilverde dessertvorken in originele doos.
#633Een Chinees houten gesculpteerd bruidskoffertje.
#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design.No longer availableDim. 136 x 206 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642G Decock“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#539Een Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin-oker decor.
A Persian hand-knotted carpet with brown-ocher decoration.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29Een antieke stoomgebogen barkruk in Thonet stijl.
An antique bentwood bar stool in Thonet style.No longer availableDim. h 71 x Ø 35.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2“Damesportret.” Aquarel op papier. Circa 1958.
"Ladies portrait." Watercolor on paper. Circa 1958.No longer availableDim. 35,5 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60