Een grote kers van kunststof.

Een grote kers van kunststof.

A large plastic cherry.
Dim. h 34 (73) cm & Ø 39 cm
SKU: 2210240372.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #372
Estimate: € 40 / 60

  • #614

    “Portret”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 1986.

    "Portrait", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 1986.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.

    A pair of 18kt white gold earrings set with eight small brilliants.
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #207
    Bertaux

    A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #649

    “De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.

    "The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.
    Dim. 41 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #350
    T. Walker & Son

    Dim. 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #616

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric design.
    Dim. 205 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #121

    Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.

    A bronze statue of a young man with a basket of grapes.
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #399
    L. Velter

    “Stormlampen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "Storm lamps". A painting, watercolor on paper. Signed and dated at the bottom.
    Dim. 55,5 x 74 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #238
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #691

    Een paar geslepen kristalglazen karaffen.

    A pair of cut crystal decanters.
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #17
    Sparklets London

    Een art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.

    An Art Deco soda siphon, Sparklets London, ca. 1930. With metal mesh.
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00