#541Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#61Becker S.A. BruxellesEen precisieweegschaal met drie niveaus van aanpassing.
#97Een Frans vuursteenpistool omgebouwd naar percussie. 2de helft van de 18e eeuw.
A French flintlock pistol converted to percussion. Second half of the 18th century.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 1,01 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.01 ct. GVS2 and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#618Een porseleinen tulpenvaas, wit met 3 verdiepen en 13 openingen.
#524Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#365Koninklijke Munt van BelgiëEen proofset met vijf Belgische munten: 10, 5, 1, 0,50 en 0,25 Bef. Eerste Editie 1970.
A proof set with five Belgian coins: 10, 5, 1, 0.50, and 0.25 Bef. First Edition 1970.No longer availableEstimate: € 65 / 70