#153Een lot van 4 vintage porseleinen beeldjes, onderaan gemerkt; “made in occupied Japan”, “Japan” en “made in Japan”.
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#86Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60