#158Een verzilverd metalen kandelaar met twee lichtarmen.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#242BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#257Twee parfumflesjes van Gauthier.
#102Een vintage tafellampje, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd.
#101Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
#192Een grote kaarshouder/windlicht in glas en verchroomd staal.
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#60Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.
A lot of 3 cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyDim. 32cmEstimate: € 20 / 40