#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#91Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#11Een koffiemolen op hoge voet met opschrift ‘Domenico Attanasio Napoli 1725’.
#77Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
#9Een mijnwerkerslamp in koper en glas.
#52Een lot van 12 hoge hoeden, bolhoeden en dameshoeden.
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableOnline onlyDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25 / 50