#195Een lot varia, zilver, verzilverd metaal, tin, aardewerk enz.
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
#217Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#60Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
#242BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
#250Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
#179Een Duits kristallen Freundschaftsglas met geëmailleerde bloemen en vergulde rand. Roze in de massa gekleurd.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#130Een albasten buste van een meisje.
An alabaster bust of a girl.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30