Other lots in this auction
-
#140Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.
A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#96“Oost-Aziatische kunst”. Twee boekdelen in een stofhuls. Samengesteld door Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1998.
“Oost-Aziatische kunst”. Two volumes in one slipcase. Compiled by Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Köln, 1998.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#98Een gevarieerd lot verzilverd metaal met o.a. lepeltjes, zout- peper- en suikerstrooiers, een kannetje, enz.
A varied lot of silver-plated metal including spoons, salt and pepper shakers, sugar shakers, a small jug, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#208Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
A bronze plaque of a bearded man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#254Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een paar olielampjes van messing met lampglazen gemerkt Belgique.
A pair of brass oil lamps with lampshades marked Belgique.No longer availableOnline onlyDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 45 -
#99Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).
A mixed lot of 8 pieces of porcelain (vases, figurines, etc...).No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#128Een beeldje van een olifant in zamak, groene patine, op een marmeren voet. De rechter achterpoot vertoond een barst.
A zamak sculpture of an elephant, green patina, on a marble base. The right hind leg shows a crack.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 x l 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#107Een lot van 6 Afrikaanse beeldjes.
A lot of 6 African figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30


