#108“OLV Fatima”. Een lithosteen met hierop de tekening van OLV Fatima, bijgevoegd een blanco lithosteen.
"OLV Fatima" (Our Lady of Fatima). A lithograph stone with a drawing of OLV Fatima, accompanied by a blank lithograph stone.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 16cm & 27 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
#240Een recente Friese staartklok.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#217Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35