#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
#101Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#42Een barometer en thermometer in houten kader.
#94Een opaline vaasje, groen met handgeschilderd romantisch decor. Vroeg 20ste eeuw. Slijtage bovenaan.
An opaline vase, green with hand-painted romantic decor. Early 20th century. Wear on top.No longer availableOnline onlyDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#130Een albasten buste van een meisje.
#131Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.
A zamak statue of a tiger, marked Scali.No longer availableOnline onlyDim. h 9 x l 19 cmEstimate: € 15 / 25