Other lots by Vuitton
#199Frans SlagerPeriod: 1876-1953“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#503Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Benin.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Bénin.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#237Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Een driedelig haardstel van messing met staander.
#541Een voorraaddoos van roodgelakt hout met een chinoiseriedecor.
Boîte à provision en bois laqué rouge à décor de chinoiseries.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#304“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Handtekening vergaan. XIXe eeuw. Kleine restauratie links onderaan.
#24Een krantenrekje van mahoniehout met vier compartimenten en twee schuiven.
Etagère à journaux en acajou à quatre compartiments et à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#808Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme âgés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#526Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
#114Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982“Koffiekan met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Cafetière aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 120 / 140