Similar lots by type
-
#290Een serveertafeltje in regencestijl op wieltjes. Glazen blad manco.
Table de service de style Régence sur roulettes. Tablette en verre manque.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#258Yashika T3 TessarEen compactcamera op batterijen. Carl Zeiss lens. “Point and shoot”.
Un appareil photo compact alimenté par batterie. Lentille Carl Zeiss. “Point and shoot”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#297“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#298Zenith, GoudaEen kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252Scheltjens (?)“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#30Goebel, Germany“Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.
Poupée mère . Un groupe de biscuits multicolores de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. No 67. tête collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#295Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 30 / 40 -
#262Flora, GoudaDrie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#278BresserEen veldkijker op statief. 20-60 x 60.
Une lunette de visée sur un trépied. 20-60 x 60.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#137Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.
Un pied de lampe entièrement en laiton avec un abat-jour en verre spérique.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#275Een vaas van Imariporselein.
Un vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#174Een messingen luchter met acht lichtpunten.
Un lustre en laiton avec huit points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. l: 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.
Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .No longer availableOnline onlyDim. h: 12, 18 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#138Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#286Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#296Capodimonte“De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.
Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 80 x 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#139Een zwaar metalen luchtertje met zes lichtpunten.
Un lustre de métal lourd avec six points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.
Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 50 / 55 -
Een reclamespiegel van Chivas Regal.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cm -
#287Een paar vintage chromen designstoelen.
Une paire de chaises design vintage chroméesNo longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#293Een reclamespiegel van Chivas Regal.
Miroir publicitaire de Chivas Regal.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#255“Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.
”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#103Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 60 -
#114Negen grafische werken:- Walter Vaes. “Dorpszicht met een molen aan de Schelde”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat (10,5 x 12 cm).- Een reproductie van een kleurenets met vissen. Naar Teillard.- “Gouldian Finch”. Kleurenreproductie.- “Beluik”. Reproductie.- “Rosa Campanulata alba”. Reproductie naar Redouté.- “My Big Brother”. Reproductie naar Philip Boileau. Ed. Rheintal & Newman, N.Y. (zonder lijst).- “Mischief”. Reproductie naar Bessie Pease Gutmann. Ed. Gutmann & Gutmann N.Y.- “Awakenin(..)
Huit gravures:- Walter Vaes. “Vue de village au moulin aux bords de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche (10,5 x 1é cm).- Une reproduction d’une eau-forte en couleurs aux poissons. D’après Teillard.- “Gouldian finch”. Reproduction en couleurs.- “Impasse”. Reproduction.- “Rosa Campanulata Alba”. Reproduction d’après Redouté. Etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#135Een aardewerken scheerbekken met monochroom wit glazuur
Un bassin de rasage en faïence à glaçure blanche monochromeNo longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#264Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
Un lot de timbres postes, estampes et bandes à cigares de Jacques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#63Een damesbuste van groengepatineerd plaaster naar voorbeeld van Lili Wislicenus-Finzelberg.
Un buste de femme en plâtre patiné vert d'après l'exemple de Lili Wislicenus-Finzelberg.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#112Twee groepjes van meerkleurig biscuit.
Deux groupes de biscuit multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Een dubbele kandelaar en een blaker van messing.
Un double chandelier et une applique en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#99Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#113Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#40Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35

