Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.

A large Nanking vase with a decoration of warriors.
Dim. Hoogte 61 cm
SKU: 2810250343.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 40 / 60

  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #380

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #360

    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #417

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #74
    Leo Vingerhoets
    Period: 1917 - 1983

    “De Scheepvaart”. Glas-in-loodraam. Gesigneerd. In lichtbak met eikenhouten lijst gemonteerd.

    "The Shipping". Stained glass window. Signed. Mounted in lightbox with oak frame.
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #119
    Robbedoes

    A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.
    Estimate: € 150 / 200
  • #71
    Cross

    Een set van drie cross balpennen in twee etuis. Twee vergulde een één sterling zilver, 925, met monogram; E. D. C.

    A set of three Cross ballpoint pens in two cases. Two are gold-plated, and one is sterling silver, 925, with monogram; E. D. C.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #505

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian rug.
    Dim. 136/207 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Steiff, Germany

    Vijf pluche knuffels waarvan twee lama’s en drie buffels, één buffel en één lama gemerkt Steiff.

    Five plush toys including two llamas and three buffaloes, one buffalo and one llama marked Steiff.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 0.25 ct.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #581

    Vijf dessertborden van Imari porselein. Eén paar en een serie van drie gelijksoortig gedecoreerde. Begin XXste eeuw.

    Five dessert plates of Imari porcelain. One pair and a series of three similarly decorated. Early 20th century.
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #68
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche uilen, drie gemerkt Steiff, twee met de knop manco.

    Five vintage plush owls, three marked Steiff, two missing the button.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    ‘Wandelend figuur met stootkar’, een Afrikaans bronzen beeld. Niet getekend.

    'Walking figure with handcart', an African bronze statue. Not signed.
    Dim. H 36, L 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #256

    Een set van vier gepatineerde stoelen in Lodewijk XVI stijl. Met gevlochten rug en zit en bijpassende kussens.

    A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.
    Dim. H 93, B 51, D 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00