Other lots in this auction
-
#93Jumbo, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannetjes en een oorvaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 15/25 -
#114Royal Zuid-Holland
Een lot van drie dekselvazen van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 35 & 37 cmEstimate: € 25/35 -
#133
Een art nouveau lampvoet en een vaas van meerkleurig glansplateel. De eerste gemerkt van Distel, de tweede van Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 15 & 21 cmEstimate: € 20/30 -
#139Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee lampvoeten, een bole vaas, een vaasje op voet, een mandje, een bolle schenkkan en een klompje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 - 32 cmEstimate: € 35/50 -
#28Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit acht verschillende schotels en schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 16 - 30 cmEstimate: € 15/25 -
#111Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit tweee kruikjes, een platte schenkkan, een bol vaasjes, een vaasje met opschrift ‘Luxembourg’ en een kopje met schoteltje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 15/25 -
#116céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee pique-fleurs, een kwispedoor, een vaas op voet, een kandelaar en een bol kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#96
Een lot van twee kalebasvazen en twee dekselvazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 20/40 -
#70Royal Zuid-Holland
Drie bolle kruiken van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#43
Een lot meerkleurig plateel met Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie schenkkannen, een kruikje, een asbak en een sierschotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 25/40 -
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#113
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een vaasje, een vaasje met een afbeelding van kasteel Over Holland te Nieuwersluis, een vaasje met floraal decor en een kannetje. De eerste twee gemerkt van Schoonhoven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 10 & 17 cmEstimate: € 40/60