Other lots in this auction
-
#139Een lot van tien reproducties van oude Belgische reclameaffiches. Ed. De Morgen, 1997.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#326Paul DelarochePeriod: 1797-1856“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#256Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#197Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#252Albert Saverys“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#119Een oude stereokijker. Zonder platen.
No longer availableOnline only -
#173Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#217Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#91Negen glazen schalen met art deco motieven, sommige gemerkt Belgique en andere Checoslovakia.
Neuf plats en verre à motifs art deco, certains marqués Belgique, d’autres Checoslovakia.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#109“Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#157Leopold Van Esbroeck“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#233Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150

