Other lots in this auction
-
#16Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#189L. Manet“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#191Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#70Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#300Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#98Twaalf boeken, waarbij tien jaaroverzichten van 1991 tem 1999 en 2000 en “De 20ste eeuw” in twee delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#38Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#116Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
#99Negen boeken met landen als thema: Indonesië, Brazilië, Australiië, Turkije, India, Taiwan-Hongkong, Japan, Singapore & Zuid-Korea & Zuid-Afrika. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#291Een vogel van blauw Muranoglas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#203Jos Pas“De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.
“Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#86GloriaEen polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40

