Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
Online only
Dim. H.68 cm
SKU: 0104190141.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #141
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #49

    Een klepkan een een Brusselse koffiepot van tin. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #87

    Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #282
    Royal Sphinx, Maastricht

    Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm; Ø 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #65

    Een klein houten ezeltje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #90

    Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #210
    W. Linnig Jr.

    “Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.

    “Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #270

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #5

    Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.

    Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #69

    Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #245
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #61
    Limoges

    Een porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More