• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.

Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
Online only
Dim. H.68 cm
SKU: 0104190141.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #141
Estimate: € 80 / 120

  • #246
    Piet Jacobs
    Period: °1934

    “Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Lot van zes diverse gravures: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie. - “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk. - “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd. - “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.

    Lot de six estampes: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction. - “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent. - “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main. - “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    Een lot van zes wollen tapijtjes.

    Un lot comprenant six petits tapis en laine.
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #132

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #205
    Zupo

    “Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.
    Online only
    Dim. 13 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #130

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #147

    Een lot van negen chromo-albums: - “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia. - “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama. Allen compleet en in goede staat.

    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #125

    Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #317
    Fontaine

    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #48

    Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.

    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #269

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #283

    Online only
    Dim. h: 21 & 44 cm
    Estimate: € 25 / 35

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00