#6Pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een stierenkop met hoorns van zwart hoorn.
Pipe bowl of carved wood in the shape of a bull's head with horns of black horn.No longer availableOnline onlyDim. L. 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Krom sigarettenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een soldaat met lange baard en muts. Amberen mondstuk.
Crooked cigarette pipe with a meerschaum head in the shape of a soldier with a long beard and cap. Amber mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 11,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1Een pijp met decor van gesculpteerd hout met omhelzende figuren.
A pipe decorated with sculpted wood with embracing figures.No longer availableOnline onlyDim. l 15 cm -
#37Een pijp met pijpenkop van deels beschilderde pijpaarde in de vorm van een officier met kepie. Lange rechte steel.
A pipe with pipe bowl of partly painted pipe clay in the shape of an officer with kepi. Long straight stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#134Een pijp met een meerschuimen kop in de vorm van Bacchus. Amberkleurige steel.
#38Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque. Mooi bewerkt aanzetstuk van de steel.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque. Nicely decorated extension of the stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#107Goedewagen HollandEen lange pijp met een kop genre Jacob van geglazuurd aardewerk. Gemerkt. Met een berkenhouten steel.
#20Een rechte pijp. Witte pijpenkop versierd met druiven. Amberkleurige steel.
#23JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#83Een pijp met grote kop van meerschuim in de vorm van een wingerdstruik. Hoornen steel.
A pipe with a large Meerschaum head in the shape of a vine bush. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#156Een tabakspotje van polychroom steengoed in de vorm van de kop van een pijprokende zeeman. Onderaan gemerkt G. Hanns (?).
A small polychrome stoneware tobacco jar in the shape of the head of a pipe-smoking sailor. Marked at the bottom G. Hanns (?).No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 35 / 40