A large rectangular wall mirror with a silver-patinated frame.
174
113 x 120 cm
Estimate: 4060
Catalogue #174
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #202

    Een Venetiaanse spiegel met geslepen spiegelkader en bloemrozetjes, 1 rozetje ontbreekt en 1 spiegelrand heeft een barst.

    A Venetian mirror with cut mirror frame and flower rosettes, 1 rosette missing and 1 mirror edge with a crack.
    Online only
    Dim. 75 x 58 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #38

    Een art-deco coupe in glas, verchroomd metaal en hout.

    An art-deco coupe in glass, chromed metal, and wood.
    Online only
    Dim. 16 x 44 x 30 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #291
    Alberani Vecchiotti

    Online only
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #77

    Een gevarieerd lot van 4 beeldjes bestaande uit een jong koppeltje, een ijsbeer en een engeltjes kandelaar, alle 3 in porselein, en een liggende dame in kunststof op albasten voet.

    A varied lot of 4 figurines consisting of a young couple, a polar bear, and an angel candlestick, all 3 in porcelain, and a reclining lady in plastic on an alabaster base.
    Online only
    Dim. h 17.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #227

    Een lot van 4 zwarte bloempotjes, waaronder van Scheurich Germany.

    A lot of 4 black flowerpots, including one from Scheurich Germany.
    Online only
    Dim. h - 16 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #48

    Lot van 3 kleurloze kristallen presse-papiers met luchtbellen, Pfeiffer. Toegevoegd 1 glazen presse papier, druppelvormig met rode accenten in de massa.

    Lot of 3 colorless crystal paperweights with air bubbles, Pfeiffer. Added 1 glass paperweight, drop-shaped with red accents in the mass.
    Online only
    Dim. hoogte 7 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #122

    Olieverfschilderij op paneel. Zeilschepen keren terug naar de haven. In goudkleurige kader.

    Oil painting on panel. Sailing ships returning to the harbor. In a gold-colored frame.
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #33

    Setje kemphanen

    Pair of fighting cocks
    Online only
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #129

    “Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992”, een lithografie, genummerd 50/99 en gesigneerd Momic?

    "Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?
    Online only
    Dim. 47 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #25

    Buste in zamac van een jongeman met muts. Naar J. Carpeau.

    Bust in zinc of a young man with a hat. After J. Carpeau.
    Online only
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #15
    Scheurich Europ Linie

    Een vintage aardewerken vaas met geglazuurd lijndecor, gemerkt met sticker. Onderaan genummerd 529 38.

    A vintage earthenware vase with glazed line decoration, marked with a sticker. Numbered 529 38 at the bottom.
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online-Only Varia veiling van 24 Maart 2025

24 March 2025 22:00

Auction day: 24 March 2025 22:00