Other lots in this auction
-
#279
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#68
Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 3 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#197Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#188
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableOnline onlyActive bid: 1200.00 €Dim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000/3000 -
#217
Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.
Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#98
“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 75 cmEstimate: € 60/100 -
#119
Vier Venetiaans glazen kandelaars met goudinclusies. Eén met barst in de basis en één met barst in de bovenrand.
Quatre bougeoirs en verre vénitien à inclusions d'or. Une avec une fissure dans la base et une avec une fissure dans le bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 20/30 -
#94
Twee ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten de Koninklijke beurs en St. James’s Park te Londen.
Deux gravures coloriées du XIXe siècle avec vue sur la Bourse Royale et St. James's Park à Londres.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 28 x 41 & 31 x 41 cmEstimate: € 60/100 -
#272
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40/50 -
#75
Een paar portretten van een koppel, olieverf op doek. Restauraties en beschadigingen.
Une paire de portraits de couple. Huile sur toile. Restaurations et dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 84.00 €Dim. 78 x 64 cmEstimate: € 120/200 -
#199
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200