Other lots in this auction
-
#252Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#40“Jongen met vogelkooi” en “meisje met bloemen”. Twee groepjes van biscuit. Onderaan gemerkt.
« Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#30Een dekselvaas van Chinees porselein met decor van opschriften. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 12 / 15 -
#235Lescrauwaet“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#201Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#144Een gepatineerd houten vuurtorentje. Draagt monogram onderaan.
Un phare en bois patiné. Porte un monogramme en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 75 / 100 -
#87Een limonadekan van kleurloos glas met een verzilverd metalen montuur en een ijskoeler.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#179Steiff, Germany“Lulac” & “Lorli”. Een pluchen konijn en een hertenkalfje”. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 50 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een lot reclame, bestaande uit een spiegel van Miller, een spiegel van Nybro’s tabak en een klok van Carlsberg.
Lot de publicités, composé d'un miroir Miller, d'un miroir tabac Nybro's et d'une horloge Carlsberg.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#157La Contea, BassanoTwee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40

