#229Een verguld houten spiegeltje in barokke stijl.
#230Een ovale spiegel in gesculpteerde lijst.
Un miroir ovale dans un cadre sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 75 cmEstimate: € 40 / 60
#257Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
"Le dernier souper". Une sculpture en bois polychrome. Grenade, Espagne.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#293L. Duquenne“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#182Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60