#53
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#132
Een vaas van Maastrichts porslein en twee dekselvazen en een knobbelvaas van Delfst porslein.
Un vase en porcelaine de Maastricht et deux vases avec couvercles et un vase à bouton en porcelaine de Delft.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 23, 30, 31 en 27 cmEstimate: € 25/35 -
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#71
Een lot glaswerk, bestaande uit een opaalglazen vaasje, een paar antieke vaasjes met handgeschilderd bloemendecor op gele fond en een Italiaanse presse-papier. (Laatste met schilfer.
Lot de verrerie, composé d'un vase en verre opale, de quelques vases anciens à décor de fleurs peints à la main sur fond jaune et d'un presse-papier italien. (Dernière avec flocon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6, 21 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#52
#68
Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#280
#288
Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.
#64
Een bronzen bel met muurbevestiging.
#155
Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#249
Een eikenhouten dagobert stoel.
Une chaise dagobert en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/45