Other lots by Val St. Lambert
Similar lots by type
-
#113
Een langgerekte schenkkan en een schaaltje van geslepen en gekleurd Boheems kristal.
Pichet allongé et coupe en cristal de Bohême taillé et coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 114.00 €Dim. h: 8 & 35 cmEstimate: € 30/50 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#202
Een kleurloze kristallen coupe.
Une coupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/45 -
#225
Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#118Val Saint Lambert
Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.
Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 cmEstimate: € 15/25 -
#233
Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.
Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7 & 22 cmEstimate: € 20/25 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25/35 -
#36
Een lot kristal met amberkleurige decors, bestaande uit diverse kommen en vaasjes.
Lot de cristal à décors de couleur ambre, composé de divers bols et vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 4 - 26 & Ø: 8 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#24
“Dansend koppel”. Een groepje van kleurloos kristal.
Couple dansant. Un groupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 20/25 -
#245
Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 35/40 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#141
Een oude slee, twee paar oude ijsschaatsen en een paar oude skilatten.
Un vieux traîneau, deux paires de vieux patins à glace et une paire de vieux skis.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 90 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.
Un lot de onze assiettes en porcelaine, cinq avec des décorations d'oiseaux (Hutschenreuther) et six avec des décorations de poissons d'eau douce (Mitterteich). Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 55/75 -
#294Edwig Goyvaerts
“De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.
The Studio . Croquis au crayon. Signé et daté 1972 et avec dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#40
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#286
Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 65 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#215
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#79Eichwald, Oostenrijk
Een paar vierkante vazen van porselein met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt. Een met beschadiging aan de binnenrand bovenaan.
Une paire de vases carrés en porcelaine à décor multicolore et doré. Marqué en bas. Un avec des dégâts au bord intérieur en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#276A. Decroos
“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#248
Een oude telefoon.
Un vieux téléphone.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#267Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/100 -
#95
‘Leielandschap”. Een zeefdruk naar een werk van Saverys. Getekend in de plaat.
“Paysage au bord de la Lys”. Une sérigraphie d'après une oeuvre de Saverys. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 41,5 cmEstimate: € 25/40 -
#212
Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.
Un album de cartes postales anciennes. 225 piècesNo longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 220/260