Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.

Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.

Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.
Dim. 180 x 84 cm
SKU: 0202210174.
Category: Spiegel.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #174
Estimate: € 240 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.

    Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #72

    Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.

    Un miroir dans un cadre doré. Epoque Empire. Original.
    No longer available
    Dim. 73 x 54 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #159

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #14

    Een vintage barspiegel.

    Miroir de bar vintage.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 (met lijst)
    Estimate: € 35 / 40
  • #202

    Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.

    Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #194

    Een verguld houten trumeau in Lodewijk XVI-stijl. De kuif versierd met vogels en bloemen.

    Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. 168 x 83 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #149

    Een paar butlerspiegels.

    Une paire de miroirs de majordome.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #299

    Een ovale spiegel in gesculpteerde lijst.

    Un miroir ovale dans un cadre sculpté.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    Een ovale spiegel in rechthoekige vergulde lijst, versierd met bloemenguirlandes.

    Un miroir ovale dans un cadre rectangulaire doré, décoré de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. 66 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #331
    Daum, France

    Een lange siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une longue coupe décorative de cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. b: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #265

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,60 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #564
    Sulac (Lucien Calus)

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #661
    Val St. Lambert

    Drie asbakken van geslepen rood gedubbeld kristal. Eén gemerkt met sticker en één gegraveerd onderaan.

    Trois cendriers en double cristal rouge taillé. Un marqué avec un autocollant et un gravé en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #91

    “Dame met wijde rok”. Een beeldje van gepatineerd wit terracotta. Lichte schade aan het patina.

    La dame à la jupe large . Une figurine en terre cuite blanche patinée. Légers dommages à la patine.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Een gepolychromeerd stenen Boeddhahoofd met drie gezichten. Op houten sokkel.

    Une tête de Bouddha en pierre polychrome à trois faces. Sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #700

    Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.

    Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    “Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.

    Menina . Buste de jeune fille en terre cuite. D'après une œuvre de Gaston Herbemont. Avec cachet de maître au dos. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1
    Goebel, Germany

    “Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt. No. 203 2/0. Bijgevoegd een meerkleurig biscuit beeldje van een uil, eveneens gemerkt onderaan.

    Signes du printemps . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée. N ° 203 2/0. On ajoute une figurine en biscuit multicolore représentant un hibou, également marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #187

    Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.

    Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #533

    “Man met mand”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Homme au panier . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #286
    Henri Mathias Baltasar - Florence

    Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.

    Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 97 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More