Similar lots by type
-
#707
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#78
Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100/120 -
#688
Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90/120 -
#759Limoges
Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.Estimate: € 100/150 -
#163
“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#431
Snuff-bottle van been met gegraveerde erotische scènes op de buik. China.
Flacon à parfum en os aux scènes érotiques gravés sur la panse. Travail chinois.Dim. H 8 cmEstimate: € 20/30 -
#66
Een armstoel van gesculpteerd notenhout met lederen bekleding en de voorste poten eindigend in een klauw. XIXe eeuw.
Fauteuil en noyer sculpté recouvert de cuir. Les pieds avant terminant en griffes. XIXe siècle.Dim. h: 87 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.
Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.Estimate: € 100/150 -
#373
Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100/140 -
#377
Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.
Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.Dim. h: 16 cmEstimate: € 150/180 -
#611
Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480/550 -
#670
Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100/180 -
#338
Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.
Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.Estimate: € 280/320 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140/160 -
#731
Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.Dim. h: 31 cmEstimate: € 180/220 -
#496
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#423
Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20/25 -
#708
Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#711
Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.
Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#194Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Landschap met klaprozen”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1890. Schade, afgeschilferde verf.
“Paysage aux pavots”. Huile sur toile. Signée au verso et daté 1890. Dégâts, peinture se détache par endroits.Dim. 37 x 59 cmEstimate: € 200/400 -
#40
Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130/200 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#473
Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80/100 -
#713
Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220/240
Other lots in this auction
-
#265
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en een centrale saffier van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 et d’un saphir central de ± 0,20 ct.Dim. 1,94 gEstimate: € 280/350 -
#609Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.Dim. 55 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#742Lladro
Een hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60/100 -
#276
Mahoniehouten tweedeurskast. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Un tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#555
Een kinderwandelstokje van hazelaarhout met een mooi vormgegeven ivoren handvat. Jaren dertig.
Canne pour enfant en bois noisette à élégante manche en ivoire. Années trente.Dim. L. 49 cmEstimate: € 40/50 -
#381
Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.
Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.Estimate: € 180/220 -
Val St. Lambert
Een 18 karaats geel gouden herenring met initialen.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. 8,45 gEstimate: € 160/200 -
#660
Een serie van zes stoelen van wit- en goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met cannage in de rug en fluwelen zit.
Suite de six chaises en bois à patine blanc et or de style Louis XVI. Dossiers cannés, sièges recouvertes de velours.Estimate: € 120/160 -
#492
Drie Chinese figuren van blauw en wit porselein.
Trois personnages chinois en porcelaine bleue et blanche.Dim. H 24 cmEstimate: € 60/80 -
#627
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit een vruchtbaarheidsbeeldje en drie verschillende maskers, waarvan één van de Tikar, Kameroen.
Lot de sculptures africaines en bois comprenant une statuette de fertilité et trois masques divers dont un par les Tikar à Cameroun.Estimate: € 60/80 -
#730
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.Estimate: € 80/150 -
#719
Een lot van tien kleine wandklokjes van meerkleurig kunststof in de vorm van dieren, een kerstman en een indiaan. Met bewegende oogjes.
Lot de dix pendulettes murales en plastique polychrome en forme d’animaux, d’un Père Noël et d’un indien. Yeux mobiles.Estimate: € 40/60