Similar lots by type
-
#194
Een grote verguld houten schouwspiegel met laurierbladeren en een schild in de kuif.
Un grand miroir de cheminée en bois doré avec des feuilles de laurier et un écu dans le cimier.No longer availableDim. 164 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#59
Een spiegel, versierd met glazen bloemenmotieven. Achteraan gedateerd ‘Venise, 1959’.
Un miroir décoré de motifs floraux en verre. Daté 'Venise, 1959' au dos.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#579
Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un petit miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 70/90
Other lots in this auction
-
#525
Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200/300 -
#608
Een antiek glazen kruikje, versierd met een bebaard mannenhoofd van terracotta.
Une cruche en verre antique, décorée d'une tête d'homme barbu en terre cuite.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#107
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#63
Een albasten portiekpendule met verguld bronsbeslag. Wijzerplaat gemerkt Dumont à Paris. Tijdperk Directoire.
Une pendule portique en albâtre avec garnitures en bronze doré. Marque Dumont à Paris. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#129Pauwels
“Picknick in het koren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pique-nique dans le blé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#264Alex Galén
“Dames op een piertje met zwanen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Dames sur une jetée avec des cygnes. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#307
Een lot van drie antieke seinlampen, waarbij twee Engelse en de andere Belgisch.
Un lot de trois lampes de signalisation anciennes, deux anglaises et l'autre belge.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 30/50 -
#207
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).
Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#676
Een klein handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
Un petit tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 103 x 76 cmEstimate: € 40/60 -
#395
Een paar gepatineerde houten kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Paire de bougeoirs en bois patiné. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/240 -
#238
“Oogstend koppel”. Mooi realistische groep met twee personages van terra cotta. Onderaan genummerd.
Couple de récoltants. Joli groupe réaliste avec deux personnages en terre cuite. Numéroté en bas.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 250/400 -
#515Frerard à Anthinne
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200/300