Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.

Een grote spaarpot in de vorm van een varken.

Une grande tirelire en forme de cochon.
Online only
Dim. h: 36 cm
SKU: 2305220276.
Categories: Aardewerk, Online Only, varia.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #276
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174
    Capodimonte

    “Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.

    "Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #172
    Star Cristal

    Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.

    Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #218

    Een klein houten bijzettafeltje.

    Une petite table d'appoint en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 50 cm h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #286

    Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
  • #161

    Een messingen inktpot. XIXe eeuw.

    Un encrier en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #254

    Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.

    Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 12 / 15
  • #176
    Lo Scricciolo, Italy

    “De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.

    "Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #287

    Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #220

    Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.

    Une table d'appoint simple dans le style Régence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm Ø: 65 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #244
    Sarreguemines

    Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 47 cm
  • #153

    Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.

    Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #229
    Märklin 295°

    Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.

    Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #242

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #159

    Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.

    Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #274

    “Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 20 cm
  • #240

    Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm - 6 cm
  • #224

    Twee sierglazen in meerkleurig glas.

    Deux verres décoratifs en verre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #222

    Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.

    Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #173
    Capodimonte

    “Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    "Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #169
    Capodimonte

    Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.

    Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #155

    “De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.

    « La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #160

    Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.

    Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 16 x 6 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #195
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #191

    “Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.

    Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #270

    “Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.

    Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #56

    “Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.

    « Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #33

    Een lot varia bestaande uit een peervormige jampot, een doosje in de vorm van een kindje in een kinderstoel (Makkum), een groot en twee kleine bordjes (Makkum), een doosje in de vorm van een zeilboot met Imari-decoratie, twee kleine biscuit wandversieringen (Lo Scricciolo, Italy) en een glazen schaaltje in de geest van Murano.

    Lot d'objets divers composé d'un pot de confiture en forme de poire, d'une boîte en forme d'enfant dans une chaise haute (Makkum), d'une grande et de deux petites assiettes (Makkum), d'une boîte en forme de voilier avec Imari décoration murale, deux petites décorations murales en biscuits (Lo Scricciolo, Italie) et un plat en verre dans l'esprit de Murano.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #95
    Paul Van Gyseghem

    “Leonardo, Leonardo...”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    "Léonard, Léonard...". Encre sur papier. Signé et daté '72.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #128
    Jeanne Demaret

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #275

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #260

    Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.

    Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #228
    Marx Toys, USA

    “Suburban colonial dollhouse”. Een geëmaileerd metalen poppenhuis. In originele doos.

    “Suburban colonial dollhouse”. Maison de poupée en tôle émaillée. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #245
    Mahal, Belgium

    Een machinaal geknoopt wollen tapijt.

    Un tapis de laine noué à la machine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More