#430
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,28 ct.
#170
Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 400/500 -
#325
Een gevarieerd lot stripalbums met Kuifje (9 albums), Bollie en Billie, Bessy, Lucky Luke, Piet Pienter en Bert Bibber, Jommeke e.a.
A lot of comic albums with Kuifje (9 albums), Bollie & Billie, Bessy, Lucky Luke, Piet Pienter & Bert Bibber, Jommeke among others.No longer availableEstimate: € 40/50 -
Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.
#197
#626
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#670
#121
Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
#253Bing & Grondahl
#422
“Biddende figuur, met goden in de lucht.” Aquarel op zijde.
“Praying figure, with gods in the sky.” Watercolor on silk.No longer availableDim. 43 x 12,5 cmEstimate: € 80/100 -
#497
A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 150/200