Other lots in this auction
-
#2Schoonhoven
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit twee kruikjes, een dekseldoos, een bolle kandelaar (schilfer), twee asbakken en een bordje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#53Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#8Royal Goedewagen, Gouda
Een lot plateel, betsaande uit een kleine bonbonnière, een tulpenvaasje, een kannetje, een kandelaar, drie asbakken, vijf onderzetters met Nederlandse steden in het decor en een huisje als promotiegeschenk van ‘Old Amsterdam’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Faïencerie René Dubois, Mons
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit een grote en een kleine schenkkan, een schaaltje, een eivormig vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 35 / 40 -
#36Regina
Een vaas van meerkleurig Gouda-aardewerk met decor ‘Morena’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#12Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een jeneverkruik, een tabakspot met messingen deksel, een lampvoet, een vaasje, een zoutbakje en een sierbordje. Bijgevoegd zes kleine bordjes, een asbakje, een kommetje en een zoutstrooiertje in de vorm van een molen van rood op wit aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#154Dubois, Bouffiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit drie kandelaars, twee kroezen, een vaasje en een kom met handvat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#166
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, twee vazen en een dekselvaasje. Eén kan met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cm -
#83Royal Goedewaagen
Een gevarieerd lot aardewerk, bestaande uit een buikvaas, een bierpul, een kannetje, een schotel op voet, een tabakspot en een reclamestaandertje. Allen gemerkt
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35