Other lots in this auction
-
#167Inca, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, een bonbonnière en een driedelig rokerssetelletje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 21 cm -
#9
Een lot van tien verschillende schotels en borden van blauw en wit Hollands plateel. Verschillende merken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25/35 -
#41Royal Zuid-Holland, Gouda
Een vaas, een schenkkan en een ronde schotel van meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur. Decor ‘Polo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#150Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 10 cm -
#125Céramique Montoise, Bergen
Een siermandje, twee vaasjes en een een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd med ecors van een vogel op een bloeiende tak naar ontwerp van Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 17 cm -
#73
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50 -
#140Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#70Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot Gouds plateel met diverse bloemen- en bladerdecors, bestaande uit twee schaltjes, twee kannen, een vaasje, een blaker, een schaaldje met oor en twee diepe schotels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cm; Ø: 16 - 36 cmEstimate: € 75/100 -
#55
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk met glanzen glazuur, bestaande uit twee kannetjes met decor ‘Gisèle’ en een kannetje en een pijpvormige asbak met decor ‘Diana’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#25Céramique Montoise
Twee siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors van A. Dubois. De langste met enkele kleine schilfers aan de voet. Jaren ‘10 & ‘20. Bijgevoegd een vaas van G. Dubois te Baudour.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 30/50