Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.

Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.

A large vase in Chinese porcelain, famille rose, with birds and salamanders in relief.
Dim. h 64 cm
SKU: 1712240391.
Categories: Aziatisch, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #698
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #492
    José Chapellier
    Period: °1946

    “Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #665
    Emporio Armani

    Een polshorloge Emporio Armani AR0398 met een quartz uurwerk, chronograaf en datumaanduiding. De waterbestendigheid is 5ATM. Showroommodel, in originele verpakking.

    A wristwatch Emporio Armani AR0398 with a quartz movement, chronograph, and date display. Water resistance of 5ATM. Showroom model, in original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    No longer available
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    No longer available
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #532

    Een vintage verguld bronzen luchter met porseleinen rozenornamenten en 4 lichtpunten.

    A vintage gilt bronze chandelier with porcelain rose ornaments and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen met snijwerk met velours bekleding. 4 met oud roze velours en 2 geherstoffeerd in blauwe velours.

    A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.
    No longer available
    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #495
    Paul Sersté

    Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

    A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #542

    Een bronzen luchter met een Putti en 7 bloemvormige glazen blakers, eerste helft 20ste eeuw.

    A bronze chandelier with a Putti and 7 flower-shaped glass candle holders, first half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509

    Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.

    A multicolored Tibetan or Chinese helmet-shaped wedding hat. Decorated with various beads, kopal cabochons, and upholstered lining. On a metal stand.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #494

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    A colorful vintage pendant lamp in multicolored wrought metal with 4 light points.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #666

    Een set van 2 gesculpteerde houten Aziatische mythologische gevleugelde wezens waarvan 1 polychroom.

    A set of 2 wood-carved Asian mythological winged creatures, one of which is polychrome.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347
    Alberani Vecchiotti

    Een oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.

    An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #291
    Deruta

    Een milieu de table in meerkleurige faience, Deruta, Italy.

    A centerpiece in multicolored faience, Deruta, Italy.
    No longer available
    Dim. 28 x 45 x 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #115

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,80 g brut
    Estimate: € 800 / 1000
  • #229

    Een vaas op piedouche van porselein, rijkelijk verguld en versierd met Napoleontische scènes. Oren in de vorm van odalisken.

    A porcelain vase on a pedestal, richly gilt and decorated with Napoleonic scenes. Handles shaped like odalisques.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #486
    Heriz

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 385x276 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #218
    Charles Catteau
    Period: 1925

    Een Art-Deco Keramis vaas, Charles Catteau voor Boch Frères. Decor 943 met herten. 1925.

    An Art Deco ceramic vase, Charles Catteau for Boch Frères. Decoration 943 featuring deer. 1925.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #203

    Een paar kristallen girandoles met pendeloques/

    A pair of crystal girandoles with pendeloques.
    No longer available
    Dim. H.64 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #318
    St Clement

    “Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.

    "Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Robert Borret
    Period: °1924

    “Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.

    "Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #627
    Bachmann Arnold Rapido

    Een lot van 33 varia treinwagons N schaal, diverse modellen en merken.

    A lot of 33 various N gauge train cars, different models and brands.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    J. Dubois

    “Stilleven met meloen, druiven en mandarines.” & “Stilleven met kreeft.” Gesigneerd Dubois.

    "Still life with melon, grapes, and mandarins." & "Still life with lobster." Signed Dubois.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm x 2
    Estimate: € 80 / 120
  • #378
    Imari

    Een Imari Japans porseleinen dekselvaas met meerkleurig floraal decor en met een Fo-hond bovenaan. Barstje onderaan het deksel door productie bakfout.

    An Imari Japanese porcelain lidded vase with multicolored floral decoration and foo-dog on top. Crack at the bottom of the lid due to a production defect.
    No longer available
    Dim. 42 x Ø 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More