Similar lots by type
-
#579
Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un petit miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 70/90 -
#59
Een spiegel, versierd met glazen bloemenmotieven. Achteraan gedateerd ‘Venise, 1959’.
Un miroir décoré de motifs floraux en verre. Daté 'Venise, 1959' au dos.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#177
Een grote schouwspiegel van gesculpteerd en verguld hout met decor van acanthusbladeren op de hoeken.
Grand miroir de cheminée en bois sculpté et doré à décor de feuilles d'acanthe aux angles.No longer availableDim. 206 x 180 cmEstimate: € 500/750
Other lots in this auction
-
#282Parmentier
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25/35 -
#316
Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwde kopjes.
Un tronc de chêne avec des têtes sculptées.No longer availableDim. 53 x 115 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#482
“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120/180 -
#175
Een 14 K geelgouden armband met ronde en rechte schakels.
Un bracelet en or jaune 14K avec maillons ronds et droits.No longer availableDim. 18,30 gEstimate: € 350/450 -
#70
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,20 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +-0,20 ct.No longer availableEstimate: € 450/500 -
#304Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Polderlandschap”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
Paysage des polders. Un dessin à la sanguine. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 60/80 -
#508
Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.
Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#113
Een 835‰ zilveren suikerpot. Duitse keuren, makersmerk Julius Kaeser & Alfred Ublmann, 1920 - 1934. Enkele kleine deukjes.
Un sucrier en argent 835‰. Poinçons allemands, poinçon de maître Julius Kaeser & Alfred Ublmann, 1920 - 1934. Quelques petits coups.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#126
Een kleine gefineerde commode met twee laden en een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. b: 71 cmEstimate: € 120/200