Similar lots by type
-
#579Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un petit miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 70 / 90 -
#59Een spiegel, versierd met glazen bloemenmotieven. Achteraan gedateerd ‘Venise, 1959’.
Un miroir décoré de motifs floraux en verre. Daté 'Venise, 1959' au dos.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#177Een grote schouwspiegel van gesculpteerd en verguld hout met decor van acanthusbladeren op de hoeken.
Grand miroir de cheminée en bois sculpté et doré à décor de feuilles d'acanthe aux angles.No longer availableDim. 206 x 180 cmEstimate: € 500 / 750
Other lots in this auction
-
#617Een clown van meerkleurig Muranoglas. Duimpje manco.
Un clown en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692Roger Van AkelyenPeriod: °1948“Nieuwe vruchten in een oude stronk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XVII/XX buiten de plaat.
Fruits neufs dans une vieille souche. Une eau-forte. Signée et numérotée XVII/XX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 7,3 x 6,8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Een handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
Une carpette orientale en laine nouée à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644Pol MaraPeriod: 1920-1998“Gipsy Gospel 1976”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Gypsy Gospel 1976”. Lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 29,5 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#511“Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.
Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#263Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een Mariabeeldje, een paar wandreliëfs met een boerenkoppel, een cherubijntje en een klein blaasbalgje.
Un lot de bois sculpté, composé d'une statue de la Vierge Marie, de quelques reliefs muraux avec un couple de paysans, un chérubin et un petit soufflet.No longer availableDim. h: 24 - 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#430Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#447Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha thaïlandais assis en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#460Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#180Een handgemaakte 18 K geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en in cabochon geslepen kleurstenen.
Broche faite à la main en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de pierres de couleur taillées en cabuchon.No longer availableDim. 20 gEstimate: € 800 / 900 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Luchtertje van kristal, glas en koper.
Petit lustre en cristal, verre et cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60

