#278Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 60 / 80 -
#419Een paar bijzettafeltjes met dubbel niveau glazen blad en kunststoffen poten.
A pair of side tables with double-level glass tops and plastic legs.No longer availableDim. 45 x 63 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589M. Dukin“De vissers”. Eglomisé. Gesigneerd en gedateerd 1980 Molve.
"The Fishermen". Eglomisé. Signed and dated 1980 Molve.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#326Kusch & coVier metalen stoelen met houten zit en leuningen.
Four metal chairs with wooden seat and armrests.No longer availableDim. H: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472Een massief eikenhouten halbank met opbergkoffer.
#26Een set van 2 massief houten piëdestals.
#88Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.
#309Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Winterlandschap bij Latem”. Litho. Gesigneerd en genummerd 14/50.
"Winter landscape near Latem." Lithograph. Signed and numbered 14/50.No longer availableDim. 29 x 38.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een beschilderde pied de stalles in en hout met een vijvertafereel.
A painted pied de stalle in wood depicting a pond scene.No longer availableDim. 116 x Ø 32.5 cmEstimate: € 40 / 60