Similar lots by type
-
#210
Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.
Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 10 / 15 -
#209
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258
Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
Lampadaire en fer forgé doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293
Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.
Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#28
Een lot van vier stuks tin, bestaande uit een schenkkan, een achthoekige schaal en twee bekertjes.
Un lot de quatre pièces en étain, composé d'un pichet, d'un bol octogonal et de deux tasses.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 8 & 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#51
“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#212
“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#141
Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#147Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#10
Een lotje van vier verschillende kandelaars, waarbij drie messingen en een zamakken.
Un lot de quatre bougeoirs différents, trois en laiton et un en régule.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#133
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#37
Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Paul Schouten
“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 197.00 €Dim. 78 x 115 cmEstimate: € 500 / 600 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10 / 15