#171
Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
#199
Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
#19
Een messingen lampenvoet.
#136
Een messingen olielamp.
#194
Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
#102
#193
#75
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#202
Een halluchtertje met roze glazen kap.
#7
Een messingen lampenvoet.
#201
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
#203
Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.
#74
Een messingen kandelaar in barokke stijl.
#152
Een lot van vier verschillende messingen lampen
#200
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12
#151
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#97Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#120
Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
#24
#10
“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.
“Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#17
#4
Lot de cristaux taillés incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 9 - 23 cmEstimate: € 30/40 -
#187
Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 280/340 -
#16
#113
#114
#138
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 €Dim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240