#63“Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.
“Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#576Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 215 x 125cmEstimate: € 35 / 45 -
#101Richard GilquartEen kunstbronzen beeldje van een olifant op marmeren voet. Gesigneerd onderaan op voet “Gilquart”.
#82Jan Govaerts“Boszicht met watermolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#218Een uit kunststof gesculpteerd beeld van een gesluierde Venus Italica met ontblote borst, op houten voet.
A plastic sculpture of a veiled Venus Italica with a bare chest, on a wooden base.No longer availableDim. 79cmEstimate: € 100 / 150 -
#89“Meisje met fruitmand”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
An oval mirror with gilt frame and sculpted ornament at the top.No longer availableDim. 132cmEstimate: € 120 / 180 -
#641Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#306Een eiken commode met 5 laden.
#393Een paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor en diverse figuren versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain umbrella stand with a multi-coloured decor and decorated with various figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 47 x Ø23cmEstimate: € 60 / 80