Een grote zware kristallen coupe. Gemerkt J.G.

A large heavy crystal bowl. Marked J.G.
Online only
Dim. 15 x 27 cm
SKU: 2306250130.
Auction day: 23 June 2025 22:00
Catalogue #130
Estimate: € 70 / 100

  • #95
    Limoges

    Een antiek porseleinen theeserviesje met handbeschilderd floraal decor, gemerkt Limoges France. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, 7 koppen en 7 schoteltjes.

    An antique porcelain tea set with hand-painted floral decoration, marked Limoges France. Consisting of a teapot, a creamer, 7 cups, and 7 saucers.
    Online only
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #67

    Een replica vuursteen pistool.

    A replica flintlock pistol.
    Online only
    Dim. Lengte 45 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #72

    Spirou, verzamelalbum nr 21. 1947. Kaft in goede staat, ernstige schade aan de eerste bladzijden.

    Spirou, collector's album no. 21. 1947. Cover in good condition, significant damage to the first pages.
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #26
    Unter Weiss Bach

    “Muzikanten”, een porseleinen groep, gesigneerd Unter Weiss Bach. De voet is achteraan gebarsten.

    "Musicians", a porcelain group, signed Unter Weiss Bach. The base is cracked at the back.
    Online only
    Dim. 21 x 29 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #51

    Een lot van 75 handbeschilderde houten eieren.

    A lot of 75 hand-painted wooden eggs.
    Online only
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    “Wandelpad”, een schilderij, olieverf op papier, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1952.

    "Wandelpad", a painting, oil on paper, illegibly signed and dated 1952.
    Online only
    Dim. 31 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #126
    Roger Decock
    Period: 1933-2001

    Houtskooltekening, Roger Decock. ‘St. Romboutstoren’

    Charcoal drawing, Roger Decock. 'St. Rombout's Tower'
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #24
    Compagnie Maritime Belge

    Een lotje van de Compagnie Maritime Belge, bestaande uit een metalen flesopener, een notaboekje en een kaartenetui waarin 2 sets speelkaarten eveneens van de CMB.

    A lot from the Belgian Maritime Company, consisting of a metal bottle opener, a notebook, and a card holder containing 2 sets of playing cards also from the CMB.
    Online only
    Dim. l 30 cm (flesopener)
    Estimate: € 20 / 30
  • #49

    Een lot van twee Murano glaspasta assenbakken. 1 met schade.

    A lot of two Murano glass paste ashtrays. 1 with damage.
    Online only
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #45
    Matchbox

    ‘Home Store’. Matchbox shop, accesory pack. Made in England by Lesney.

    ‘Home Store’. Matchbox shop, accessory pack. Made in England by Lesney.
    Online only
    Dim. H 5, B 7.5, D 4 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #66

    Schaaltje op voet in Chinees porcelein. Schade aan de rand. Onderaan gestempeld.

    Small bowl on foot in Chinese porcelain. Damage to the rim. Stamped on the bottom.
    Online only
    Dim. H 4.5, B 21.5, D 16 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #88

    Een lot van drie Japanse gelakte doosjes met vogel & visdecor. Waarvan 1 met 12 sakeschaaltjes. We voegen er een beschadigde rond doosje aan toe.

    A lot of three Japanese lacquered boxes with bird & fish decoration. One includes 12 sake cups. We are adding a damaged round box to the lot.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60

Online-Only Varia 23 juni 2025

Op Maandag 23 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday June 23, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

23 June 2025 22:00