Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.
Dim. h 52 cm
SKU: 2708240508.
Categories: Aziatisch, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #571

    Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.

    A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #388

    Een lot van drie oude fototoestellen, een Zeiss Ikon Contaflex met Carl ZeissTessar 2.8/50 lens, een Agfa Optima 500 en een Kodak Instamatic 25.

    A lot of three vintage cameras, including a Zeiss Ikon Contaflex with Carl Zeiss Tessar 2.8/50 lens, an Agfa Optima 500, and a Kodak Instamatic 25.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #472
    Harry

    “Twee dames in zwart”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.

    "Two Ladies in Black", a vintage painting, oil on panel, signed 'Harry'. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.

    Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.
    No longer available
    Dim. 1,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #389
    Wim De Paepe

    “Een spuihuis over de stroom.” Potlood op papier. Gesigneerd;, gedateerd 4/6/86

    "A bridge house over the stream." Pencil on paper. Signed, dated 4/6/86.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #467

    Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 20e eeuw.

    A polychromed wooden Burmese Nat figure. Adorned with gilded elements and mirror stones. 20th century.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #545
    Kartell

    “Lizz by Kartell”. Een set van 6 witte designstoelen in thermoplastisch technopolymeer ontworpen door Piero Lissoni en Carlo Tamborini.

    "Lizz by Kartell". A set of 6 white design chairs in thermoplastic technopolymer designed by Piero Lissoni and Carlo Tamborini.
    No longer available
    Dim. 74 x 48 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #706

    Een set van 4 ‘bentwood’ chairs, Austria, ca 1900. Bij 2 van de stoelen is de cannage zitting vervangen door hout en skai.

    A set of 4 'bentwood' chairs, Austria, ca 1900. The caned seats of 2 chairs have been replaced with wood and faux leather.
    No longer available
    Dim. 88 x 40 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 8,87 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #379

    Een Chinees gelakt houten juwelenkistje met bronzen elementen.

    A Chinese lacquered wooden jewelry box with bronze elements.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 32 x 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    “Cleopatra”, een bronzen beeld op zwart stenen sokkel, gesigneerd A. Leonard.

    "Cleopatra," a bronze sculpture on a black stone base, signed by A. Leonard.
    No longer available
    Dim. h 22 x l 36.5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #327

    “Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.

    "Rescue". A brass statue of a fisherman on the bow. Inspired by the work of Waagen.
    No longer available
    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #710

    Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.

    A lot of lace +- 100 pieces of various types of lace handwork and machine-made, including small and large doilies, coasters, tablecloths, etc. One large machine-made tablecloth and two aprons.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More