#422Graba (Ignace de Graeve)Period: °1940“Kind bij een hek”. Oost-Indische inkt en was op papier. Gesigneerd.
“Enfant devant une grille”. Encre de Chine et cire sur papier. Signé.Dim. 74 x 54 cmEstimate: € 400 / 500 -
#329“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd onleesbaar.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée illisiblement.Dim. 48 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#677“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360 / 380 -
#625Val St. LambertEen vaas van roze kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
#459“Vrouw met bloemenmand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme à la corbeille de fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Ho Tai, zittend. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw. Met houten sokkeltje.
Ho Tai assis. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
#21Kleine koperen étagère met drie tabletten en vier poten.
#759LimogesEen uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.Estimate: € 100 / 150 -
#672Felix De Boeck“Moederschap.” Litho. Gesigneerd. Genummerd buiten de plaat: 94/100.
“Maternité”. Litho. Signée. Numérotée hors planche 94/100.Dim. 56 x 37 cmEstimate: € 120 / 160