Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.

Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.

Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.
Online only
Dim. 83 x 165 x 30 cm
SKU: 2410220213.
Categories: Meubel, Online Only.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #213
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #248

    Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.

    Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 31 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #259

    Een rustiek antiek houten tafeltje met één lade.

    Une table en bois antique rustique avec un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 37 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #289
    Royal Limoges

    Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.

    Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #224

    Een gedraaide houten sokkel.

    Un socle en bois tourné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #269

    Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.

    Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: +/- 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #106
    Anri, Italy

    “Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.

    "Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #253

    Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.

    Une simple table en bois avec pieds tournés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 110 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #297

    Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.

    Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #275

    Een houten boekenmeubeltje op wieltjes. Jaren ‘30.

    Une bibliothèque en bois sur roulettes. Les années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 93 x 60 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #234

    Een klein houten stoeltje.

    Une petite chaise en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #42

    “Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.

    "Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #228

    Een antiek houten spinnewiel.

    Un ancien rouet en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #299

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #285

    Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.

    Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #286

    Een gefineerd mahoniehouten speeltafeltje met rood vilten speelblad. Beschadigd.

    Une table de jeu en placage d'acajou avec plateau en feutre rouge. endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #148
    Daalderop, Tiel

    Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #288

    Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.

    Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #212
    Goebel, Germany

    “Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.

    "Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #217

    Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.

    Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 73 x 35 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #194

    “Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.

    « Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #229

    Een klein bijzettafeltje met rond wit marmeren blad op centrale poot.

    Une petite table d'appoint avec une tablette ronde en marbre blanc sur un pied central.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #50
    Raymond Candries

    “Maria met slang”. Een houten beeldhouwwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 22-11-77.

    "Marie au serpent". Une sculpture en bois. Signé et daté 22/11/77 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.

    Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #199
    Goebel, germany

    “Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.

    "Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #45
    Woldershof, Bavaria

    Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.

    Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #48

    Twee gekleurde glazen vazen met geslepen decors.

    Deux vases en verre coloré à décors taillés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #4
    Kundo

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #29

    Een bord van imari porselein.

    Assiette en porcelaine imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #126

    Drie vaasjes van blauw wit Delfst porslein.

    Trois vases en porcelaine de Delft bleu et blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16,5 en 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #71

    Een lot glaswerk, bestaande uit een opaalglazen vaasje, een paar antieke vaasjes met handgeschilderd bloemendecor op gele fond en een Italiaanse presse-papier. (Laatste met schilfer.

    Lot de verrerie, composé d'un vase en verre opale, de quelques vases anciens à décor de fleurs peints à la main sur fond jaune et d'un presse-papier italien. (Dernière avec flocon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 21 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #127

    “Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.

    "Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #249

    Een eikenhouten dagobert stoel.

    Une chaise dagobert en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #44

    “Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.

    "Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #61

    Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

    Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 3035
  • #165

    “De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.

    "Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More