Similar lots by type
-
#224Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#250Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20 / 25 -
#131Vier verschillende vaasjes een melkpotje en een kaarsenhouder van blauw wit Delfst porselein.
Quatre vases différents, un pot à lait et un bougeoir en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm en kleinerEstimate: € 20 / 30 -
#242Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#262Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 35 -
#294Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#256“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10 / 16 -
#159Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#229Een lot van drie cameras:- Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje.- Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#288Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#249Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15 / 20 -
#231Een houten veldezel.
No longer availableOnline onlyDim. l: 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#162Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#151Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#50“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#228MärklinEen lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#148Daalderop, TielEen koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#298Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#254Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#219Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#270Een lot boeken m.b.t. wijn:- De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia- Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo- De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum- De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#257Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#40Een verzilverd metalen klepkan mt houten handvat en dekselknop. Begin XXe eeuw. Handvat gelijmd.
Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#223Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#199Goebel, germany“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#82H. Bequet, QuaregnonEen sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10 / 15 -
#167Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#15CoceramEen merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#4“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#171Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een roodgelakt Chinees houten dienblad met een drakendecor.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 60 cmEstimate: € 20 / 25 -
#64“Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35

