Similar lots by type
-
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#161
Een grote ijzeren kandelaar.
Un grand chandelier en fer.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 103 cmEstimate: € 35/45 -
#236Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#242
Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#246Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
Deux oies en plastique. Un bec restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#247Goebel, Germany
Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.
Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#228
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#254
“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven bestaande uit; deel I van 1890, deel I en II van 1891, deel II van 1892, deel II van 1893, deel I van 1894, deel I en II van 1895 en deel II van 1998.
"L'illustration". Un lot d'éditions annuelles groupées comprenant; partie I de 1890, parties I et II de 1891, partie II de 1892, partie II de 1893, partie I de 1894, parties I et II de 1895 et partie II de 1998.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#262
Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.
Une petite réplique d'une horloge Zaans avec des poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#299
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#243Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#63
Een lot bestaande uit een glazen coupe, twee glazen stolpjes waarvan één met een onderzetter en een glazen vaasje. Allen met details van verzilverd metaal.
Lot composé d'une coupe en verre, de deux coupoles en verre dont une avec un sous-verre et d'un vase en verre. Le tout avec des détails en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 14 - 33 cmEstimate: € 35/45 -
#249Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#244Carl Scheidig
“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 25/35 -
#252Goebel, West-Germany
“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
"Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#253Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#64
Vier kleine en een grote schaal van magenta gekleurd glas.
Quatre petits et un grand bol en verre de couleur magenta.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 9 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#226
Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.
Lampe en faïence émaillée noire en forme de personnage masculin.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#221Val Saint-Lambert e.a.
Een fruitschaal en onderschotel van geslepen kristal met een vergulde rand, onderaan gemerkt. Evenals een grote roze asbak, twee karaffen en een bonbonnière.
Une coupe à fruits et une soucoupe en cristal taillé avec un bord doré, marqué en bas. Ainsi qu'un grand cendrier rose, deux carafes et une bonbonnière.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#54
Lot mixed aardewerk/porselein bestaande uit 7 stuksVaas polychroom, bloemenmotief h27,5cm schilfer schade onderaanVaas wit, bloemenmotief h15cm diameter 19cmschaaltje dubbel met zeef/vergiet, blauw wit porcelein, schilfer onderaan, barst in bovenste schaaltjekruikje grijs blauw, gemarkeerd Handmade in Scotland - South Lissens Potteryschaaltje porselein, polychroom, gemarkeerd A.Montagnonschaaltje porselein, blauw, schilfer onderaan voet, gemarkeerd Hand made in Franceschaaltje aardewerk, (..)
Lot mixte faïence/porcelaine composé de 7 pièces Vase polychrome, motif floral h27,5cm écaillement abîmé au fond Vase blanc, motif floral h15cm diamètre 19cm plat double avec passoire/passoire, porcelaine blanc bleu, éclat au fond, fêlure dans le plat haut pichet gris bleu, marqué Handmade in Scotland - South Lissens Pottery plat en porcelaine, polychrome, marqué A.Montagnon plat en porcelaine, bleu, éclat en bas du pied, marqué Hand made in France plat en faïence, gris clair, diamètre 14cm(..)No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 51/25 -
#73
Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.
Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 37 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#38
Een lot van twee glazen karaffen. De grotere met een randschilfer op de nek en stop.
Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 18 & 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#272
Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.
Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h43cm x b25cmEstimate: € 30/35 -
#140Jan Wiegers
“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 25/35 -
#171Louis PeetersPeriod: 1880-1920
“De Sluis”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 70/100.
« L'écluse ». Gravure. Signée et numérotée 70/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 20/25 -
#219
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#31
Vier diverse antieke geurflacons van geblazen glas. Het grootste met beschadiging aan hals en buik.
Quatre différents flacons en verre parfumés antiques. Le plus grand avec des dommages au cou et à la panse.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 22 à 6 cmEstimate: € 40/50 -
#36
Een wit aardewerken vaas op piedouche.
Un vase en faïence blanche sur piédouche.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15/25 -
#65
Een lot snuisterijtjes, bestaande uit vier antieke brilletjes in etui en enkele instrumentjes.
Lot de bibelots, composé de quatre verres anciens dans un étui et de quelques instruments.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 35/45