Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.
Online only
Dim. Ø: 25 cm
SKU: 2608200199.
Categories: Online Only, Verlichting.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #199
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.

    Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #192

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #123

    Een antieke glazen stolp op houten voet.

    Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #202

    Een halluchtertje met roze glazen kap.

    Lustre de vestibule en verre rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #204

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #189

    Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.

    Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #196
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #119

    Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.

    Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #203

    Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.

    Lanterne art déco à abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #207

    Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.

    Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.

    Lot de faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #201

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.

    Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #120

    Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.

    Bol à punch et sic verres de Zwiesel.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #200

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #122
    Jouef

    Een oude elektrische autoracebaan.

    Circuit de course électrique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #191

    Een houten kamerknecht.

    Dressboy en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #118

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #131

    Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.

    Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #194

    Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.

    Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #171

    Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.

    Une lampe portée par un singe en faïence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #188

    Een barometer in houten kast.

    Baromètre en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #130

    Lot boeken. Van Isacker/Van Uytven, “Antwerpen. Twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur”. Ed. Mercatorfonds 1986 (in huls). Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973 (in huls). Haesaerts (vert. Mesotten), “Sint-Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse Kunst”, Ed. Mercatorfonds 1982 (in huls). “Benedictus Pater Europae”, Ed. Mercatorfonds 1980 (in huls). “Gent. Apologie van een rebelse stad”, Masereelfonds 1989 (in huls). “Vlaamse Kunst van de oorsprong tot heden”, Masereelfon(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 300 / 400
  • #41

    Een trompe-l’oeuil voorzet, opgebouwd uit antieke boekenruggen.

    Fronton en trompe l’oeil construit de dos de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #105
    J. Valgaeren

    “Handen met tulp”. Een beeldhouwwerk op wit marmeren voetstuk. Onderaan gesigneerd.

    “Mains tenant une tulipe”. Sculpture sur base en marbre blanc. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47
    F. Van Giel

    "Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    “Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #195

    Een geglazuurd aardewerken wijwatervat in de vorm van Christus aan het kruis.

    Un bénitier glaçuré en faïence sous forme d’un Christ et crucifix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    “De rosenblum”. Een kunstdruk van een werk van Otmar Alt. Uitgegeven in 1973 bij Bruckmann te München.

    De rosenblum . Un tirage d'art d'une œuvre d'Otmar Alt. Publié en 1973 par Bruckmann à Munich.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172

    Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Damesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Fusain et craie sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #111

    Een gesculpteerd ivoren Christus. XIXe eeuw.

    Un Christ en ivoire sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    “Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 77 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #170

    Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.

    Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #176

    “Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.

    ”Surfaces”. Une plaquette émaillée. Porte un monogramme.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15,5 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More