#43Märklin 3040
Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 40/60 -
#129
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 87 cmEstimate: € 50/80 -
#55
No longer availableOnline only -
#72Bell & Howell
Een Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#110
Een zuilvormige bronzen lampvoet. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 25/40 -
#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#125
Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 200 x 100 x 27 cm -
#26Etabl. Becker, Bruxelles
Een messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cm -
#94
Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyActive bid: 43.64 €Dim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#161
Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#33
Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. h: 21 & 25 cm -
#155
Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Estimate: € 30/50