#35Gerold PorzellanEen trommelslager van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#153Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#127Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#151Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#84Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#132Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#18RasteliEen paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#78Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#27Een lot varia, bestaande uit drie reisklokjes (één met los voetje), drie verschillende doosjes en een lederen tasje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 11 cm -
#95“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cm -
#5Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm