#131
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#44Märklin 3075
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#156
Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#159
Twee halssnoeren van ivoor met bijpassende oorbellen. We voegen er zes halsnoeren van verschillende kleuren halfedelstenen aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#46Märklin 4161 & 4253
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#43Märklin 3040
Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#89
Drie herdrukken van reclamepanelen van Royal Crown Cola op karton.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#101
Een lot van vier niet-ingekaderde olieverfschilderijen op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 € -
#51Märklin 3000
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#136
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Thonet
Bistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €