#158
Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#80
Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm -
#86Jef Van Grieken
“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#30Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 20/30 -
#133
Een zilveren zakhorloge, fotohanger, speld en een ketting met hanger in de vorm van een kruis. We voegen er een herenhorloge gemerkt Cortébert een paternoster en een broche en hanger aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 50/100 -
#83
Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 32 x 119 cm (met kader) -
#70
Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 9 x 16 x 11 cm -
#38
Een oude blikken speelgoedtrein met twee opwindbare locomotieven (één werkend) en met enkele rails. gebrukte staat, één as manco van de tender.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#52Märklin 3308
No longer availableOnline onlyActive bid: 49.00 €Estimate: € 70/90 -
#27
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 3 - 11 cm -
#143
Drie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 18, 19 en 22 cmEstimate: € 20/30 -
#117
Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 70 cm