#92
Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#148
Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/80 -
#70
Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 9 x 16 x 11 cm -
#35Gerold Porzellan
Een trommelslager van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 18 cm -
#13
Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 50 cm -
#10
Een witmetalen hoorn op staander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#138
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#29
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#65
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#149
Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 150/200