#90“Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 29 cm -
#41Märklin 2865Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 110 -
#138Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 x 10 cm -
#12Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#32Een paar ebbenhouten beeldes van ee man en een vrouw. Afrikaans werk
No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cm -
No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cm -
#62Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cm -
#55Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.
No longer availableOnline only -
#65Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#136Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30