#68
Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Märklin 3090
Een tenderlocomotief op schaal HO. Nieuwstaat en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#35Gerold Porzellan
Een trommelslager van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 18 cm -
#41Märklin 2865
Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 87.00 €Estimate: € 90 / 110 -
#125
Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 200 x 100 x 27 cm -
#134
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132
Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#13
Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 50 cm -
#124
Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#137
Een halssnoer van jadeite kralen met zilveren slot en twee armbanden van zilver één ervan bezet met koraal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#26Etabl. Becker, Bruxelles
Een messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cm