#93
“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 32 cm -
#62
Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 32 cm -
#39Märklin 2855
Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 €Estimate: € 80/100 -
#3
Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#92
Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#151
Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 150/200 -
#142
Drie verschillende halssnoeren van rood koraal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Estimate: € 30/50 -
#111
Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#146
Een halsketting met drie rijen witte, roze en grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 120/150 -
#109
Een sac-a-perles van messing en glas met zes lichtpunten. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#59Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 6 & 11 cm -
#14
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm