#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36
Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 34 cm -
#124
Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#7
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#83
Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 32 x 119 cm (met kader) -
#70
Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 9 x 16 x 11 cm -
#66
Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#146
Een halsketting met drie rijen witte, roze en grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 120 / 150 -
#97D. Van Rijckeghem
Een reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24,5 x 18 cm -
#119
Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 58 cm -
#37
Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 12 - 20 cm -
#3
Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €